Piotr Stramowski zdobył popularność głównie dzięki występom w filmach reżyserowanych przez Patryka Vegę. Zaczęło się od filmu „Pitbull. Nowe porządki”, a zaraz za nim przyszły kolejne, w tym między innymi „Botoks”, „Kobiety mafii” i „Bad Boy”. Stramowski występował również w serialach, takich jak „Żmijowisko” (adaptacja powieści Wojciecha Chmielarza) czy „Ultraviolet”. Zobaczcie, jak wyglądały kulisy jego sesji dla najnowszej edycji kalendarza.

W tym roku bohaterowie kalendarza „Dżentelmeni" wspierać będą „Dom Aniołów Stróżów" w Katowicach, gdzie codziennie pod opieką fundacji są setki dzieci. Dzieci mające rodziców, ale nie mające domu. Znajdują opiekę, posiłek wsparcie pod dachem Aniołów. Wsparcie zostanie udzielone także Fundacji „Pomóż Im" z Białegostoku wspierającą rodziców i dzieci, które urodziły się z licznymi wadami, a nie dostają wsparcia od państwa. Część przychodu trafi też do Fundacji TVN w związku z projektem budowy Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Centrum zdrowia Dziecka. To niezwykle ważny projekt w tych szalonych i wymagających dla młodzieży czasach.

Wśród tegorocznych bohaterów kalendarza jest aż 9 debiutantów. Po raz pierwszy pojawiają się: Cezary Pazura, Przemek Kossakowski, Andrzej Bargiel, Mateusz Gessler, Jan Błachowicz, Maciej Musiałowski, Bartosz Zmarzlik, Piotr Stramowski, Mikołaj Roznerski. Pozostali obeznani z kalendarzową formą pomagania to: Maciej Zakościelny po raz 6, Maciej Musiał po raz 4, Paweł Małaszyński po raz 7, po raz drugi pojawiają się Tomasz Kot, Sebastian Karpiel Bułecka, Jankes, Marcin Prokop.

KALENDARZ DŻENTELMENI 2021 może już zamawiać w przedsprzedaży na www.lancerto.com. Za darmową dostawę do paczkomatów odpowiada Inpost.