W sztuce fotografii najważniejsze jest uchwycenie emocji w kadrze. Łatwo powiedzieć. Czasem trzeba podejść bardzo blisko, czasem pojawia się jakaś wada na perfekcyjnym wydawałoby się zdjęciu, czasem zabraknie na nim głębi. Wyobrażasz sobie, że wszystkie te problemy znikną? Tak, to możliwe. Pojawił się aparat, który pomaga być artystą fotografii. Nowy smartfon Samsung Galaxy A9 posiada pierwszy na świecie poczwórny aparat z ultraszerokim obiektywem, teleobiektywem, obiektywem z matrycą 24 MP oraz obiektywem głębi, dzięki czemu możesz fotografować w różnorodnych warunkach. Aparat oferuje także funkcje Optymalizator Scenerii i Flaw Detection (wykrywanie wad). Efekty? Fantastyczne!

Daliśmy nowe Samsungi Galaxy A9 pięciu niezwykłym kobietom, które kochają fotografię, aby przetestowały nowy aparat. Zobaczcie jakie niezwykłe zdjęcia powstały podczas tego spotkania.

•        KAS KRYST - projektantka mody, finalistka konkursu Złota Nitka i Lodz Young Fashion, influencerka

Co fotografowałaś nowym aparatem Samsung?

Otaczający mnie świat oraz ludzi. Skupiłam się na temacie bliskości i próbowałam go oddać w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Jednym z moich ulubionych zdjęć wykonanych w trybie panoramicznym jest jest street art pod torami kolejowymi w Katowicach.

Co czułaś podczas zdjęć?

Cieszyłam się, że mogłam skorzystać z nowych możliwości, jakie daje Samsung, przez co uzyskałam świetny efekt głębi lub szerokokątny obraz na niektórych ze zdjęć.

Jesteś projektantką. Co daje ci obecność w świecie mody?

W świecie mody zaistniałam ze względu na zawód jaki wykonuję, a ponieważ uwielbiam to co robię, to ta obecność daje mi spełnienie.

Lubisz mocną formę?

Lubię wyraziste formy - zarówno gdy projektuję, jak i w moich kampaniach zdjęciowych.

GALERIA: Zdjęcia Kas Kryst wykonane Samsungiem Galaxy A9>>

Materiał powstał we współpracy z Samsung