O tym, że Blake Lively spodziewała się dziecka, wiadomo od dawna. Na początku maja tego roku gwiazda pojawiła się na premierze filmu "Pokemon Detective Pikachu", gdzie wszyscy mogli zobaczyć jej powiększony brzuszek. Potem aktorka była widziana jeszcze kilka razy na oficjalnych wydarzeniach związanych z jej karierą, ale Blake szybko wycofała się z życia publicznego. Pod koniec wakacji głośno było o życzeniach urodzinowych Ryana Reynoldsa dla Lively - aktor opublikował najgorsze zdjęcia swojej żony. Jednak do tej pory nieznane były nam informacje na temat kolejnego dziecka pary.

Blake Lively znów żartuje sobie z Ryana Reynoldsa. To zdjęcie jest okropne! W ten sposób aktorka złożyła życzenia urodzinowe swojemu mężowi >>

Blake Lively po raz trzeci została mamą. Kiedy aktorka urodziła dziecko?

Dziś już wiemy, że dziecko przyszło już na świat. Magazyn Us Weekly podaje, że do porodu doszło już jakiś czas temu, a mianowicie w wakacje. 32-letnia Blake Lively i 42-letni Ryan Reynolds postanowili tę wiadomość zachować w tajemnicy. Para znana jest z tego, że rzadko dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Źródła czasopisma ujawniają również, że maleństwo ma już dwa miesiące. Niestety nadal nie wiemy jakiej jest płci i jakie imię otrzymało.

Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się na planie filmu "Green Lantern", w którym zagrali główne role. Ślub odbył się w 2012 roku. Aktorzy są rodzicami czteroletniej James i trzyletniej Inez.