Blake Lively zmieniła kolor włosów! Tak, gwiazda kultowego serialu "Plotkara" postanowiła ufarbować swoje słynne blond loki. Teraz aktorka jest brunetką. Skąd ta zmiana? Blake Lively zdecydowała się na tę metamorfozę ze względu na film "The Rhythm Section", w którym gra jedną z głównych ról. O jej nowej produkcji informowaliśmy już kilka tygodni temu, gdy na jaw wyszły zdjęcia z planu filmowego. Blake Lively wygląda na nich jak bezdomna. Jak się teraz okazuje, to był dopiero początek niespodzianek. 

Blake Lively jest teraz brunetką.

Jak wam się podoba Blake Lively w nowej wersji? Fani Amerykanki mają nadzieję, że 30-latka szybko wróci do swojej dawnej fryzury. Dla tej roli żona Ryana Reynoldsa zmieniła się nie do poznania. Dlaczego? Jak twierdzą serwisy internetowe zajmujące się tematyką filmową "The Rhythm Section" ma być damską odpowiedzią na Jamesa Bonda - za ten projekt odpowiedzialni są  Michael G. Wilson i Barbara Broccoli, czyli producenci filmów o przygodach agenta 007. 

Scenariusz thrillera z Blake Lively jest inspirowany powieściami Marka Burnella i bohaterką Stephanie Patrick. Rodzina kobiety ginie w katastrofie lotniczej, jednak okazuje się, że to nie był wypadek. Bohaterka postanawia odkryć prawdę i staje się płatną zabójczynią i szpiegiem. 

Blake Lively jest teraz brunetką. Zobacz metamorfozę gwiazdy! >>