Biżuteria KOPI: nowa kolekcja

Wykonana ze złota, srebra i mosiądzu, a do tego w całości poświęcona motywowi węża. Nowa kapsułowa kolekcja KOPI to kolczyki, nausznice i pierścionki w duchu vintage, które zdobią ręcznie wykonane łuski, a w przypadku pierścieni wręcz przyjmują formę węży, które oplatają palce. Co istotne, nową biżuterię można swobodnie nosić na kilka sposobów (np. zakładając obręcze na łańcuszek) oraz łączyć i komponować z poprzednimi modelami marki. 

Kapsułowej kolekcji KOPI, której premiera zbiegła się z drugimi urodzinami butiku Natalii Kopiszki - estetycznej perełki zatopionej w różu - towarzyszy zachwycająca kampania. Analogowe i cyfrowe zdjęcia, które się na nią składają, wykonała polska fotografka młodego pokolenia, Ola Golczyńska. Inspirowane latami 90. kadry przedstawiają zaskakujące połączenie sportowego stylu ze złotą elegancką biżuterią, a związek ten rodzi się na tle surowego białego studia fotograficznego. Świetnie oddaje ducha tych nowości: zadziornego, niebanalnego i tęskniącego za beztroską dawnych dekad.

Pierścionki polskich marek, które mogą zastąpić zaręczynowe>>

Kolekcja trafiła do sprzedaży 18 lutego i można ją kupić stacjonarnie w butiku KOPI przy Nowogrodzkiej 40 w Warszawie oraz online. 

Trendy wiosna-lato 2020: modna biżuteria na nowy sezon>>