ELLE Beauty Podcast: Medycyna estetyczna po 25

Doktor Katarzyna Dąbrowska medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2005 roku. W swej pracy wykorzystuje doświadczenie zebrane w trakcie wielu lat szkoleń prowadzonych przez międzynarodowych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Jest członkinią i szkoleniowcem wysokospecjalistycznych kursów towarzystwa medycyny estetycznej w Paryżu, Monako, Francji i Niemczech, i nauczycielem w Europejskim Centrum Szkoleniowym Medycyny Estetycznej Fenice. Co najważniejsze, doktor nie jest jedynie teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem. I na co dzień można umówić się do niej w klinice Estell

"Należy jednak pamiętać, że do gabinetu medycyny estetycznej nie przychodzimy tylko ze zmarszczkami. Częściej przychodzimy po prostu dlatego, że mamy skórę szarą, zmęczoną, dlatego że palimy papierosy i że się nie wysypiamy. Biostymulatory spowodują, że nasza skóra nabierze młodzieńczego, zdrowego wyglądu." 

Mówi doktor Katarzyna Dąbrowska. Jak odczarowuje się obraz medycyny estetycznej w XXI wieku? Kiedy zacząć z nią przygodę? I od czego zacząć warto? Wszystkie wątpliwości dotyczące medycyny estetycznej i biostymulatorów rozwiewamy w najnowszym odcinku ELLE Beauty Podcast, który  debiutuje w wersji wideo! Miłego oglądania i słuchania. Zaprasza Aleksandra Charzewska: