Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jeszcze kilkanaście godzin temu dyskutowano na temat gali Grammy, na której Billie Eilish otrzymała dwie złote statuetki. Hitem internetu była też reakcja wokalistki na występ Harry'ego Stylesa. Minęło zaledwie kilka dni i znów cała branża odmienia przez przypadki imię i nazwisko Billie Eilish. O co chodzi? Spokojnie, Amerykanka nie wywołała żadnego skandalu. Tylko przefarbowała włosy.

Billie Eilish już tak nie wygląda! Wokalistka diametralnie zmieniła kolor włosów i teraz jest blondynką. Zobacz najnowsze zdjęcie gwiazdy

Zagraniczne media i fani gwiazdy wręcz oszaleli! Choć trzeba przyznać, że zmiana w wyglądzie celebrytki jest diametralna. Przyzwyczailiśmy się, że Billie Eilish jest fanką nietuzinkowych koloryzacji. Srebrne włosy? Czemu nie? Jednak ulubionym odcieniem Billie był miks ostrej zieleni i czerni. Tak gwiazda farbowała włosy przez wiele miesięcy. Aż nadeszła zmiana i to nie byle jaka. Eilish jest teraz blondynką. Ktoś mógłby stwierdzić, że jak na nią to trochę nuda, ale piosenkarka nie zdecydowała się na klasyczny platynowy blond, czy pasemka. Jesteśmy ciekawi czy ta metamorfoza nie ma związku z jakimś nowym projektem gwiazdy. A może Billie Eilish po prostu spodobała się farba w tym kolorze?

Billie Eilish jako blondynka. Zobacz najnowsze zdjęcie gwiazdy

Nowy look Billie Eilish ma już sporo fanów. Zdjęcia Amerykanki w blond włosach zdobyło już ponad 16,5 miliona lajków (ta liczba ciągle rośnie)! Swój zachwyt wyrazili m.in. Megan Thee Stallion, Yara Shahidi, Jameela Jamil, Sara Sampaio, Chlöe Bailey czy Jonathan Van Ness.