Piękno zapisane w gwiazdach - tak najtrafniej opisać można najnowsze projekty marki Samanta. Podzielona na dwie części kolekcja składa się z modeli bielizny zainspirowanych niebem o dwóch różnych porach - dnia i nocy. Jedna z nich, inspirowana wschodem słońca i układem słonecznym, opiera się na jasnej, pastelowej kolorystyce, a zwiewne, subtelne hafty opływają ciało niczym chmury na niebie. Z kolei inspiracją do "Nieba Nocą" stały się zjawiska astronomiczne, takie jak zorza polarna, supernowa, zachód słońca, a także gwiazdozbiory. Nocna część kolekcji charakteryzuje się nieco ciemniejszą, mocno nasyconą kolorystyką. Detale projektów, takie jak lureksowe nici mienią się niczym gwiazdy na niebie, nadając produktom zmysłowości i sensualności. Projektantka marki - Kornelia Adamek - wychodząc na przeciw potrzebom klientek stworzyła niezwykłe zestawy bielizny, wykorzystując materiały z nowoczesnymi nadrukami i haftami oraz innowacyjne nici Soft Lureks, które są przyjemne w dotyku i nie podrażniają ciała.

W tym sezonie postanowiliśmy nadać innego charakteru naszej bestsellerowej linii Hazel. Czysta, orzeźwiająca biel nawiązuje do zjawiska astronomicznego 'biała noc', polegającego na tym, że w nocy nie zapada całkowita ciemność, a zmierzch przechodzi bezpośrednio w brzask. Jesteśmy świadomi, że kolor biały bywa czasem dość trudny, a nawet kontrowersyjny, jednak wierzymy, że taki klasyczny model w bieli sprawdzi się idealnie na wyjątkowe okazje, takie jak ślub.” – opowiada Kornelia Adamek, główna projektantka bielizny Samanta.

Uzupełnieniem kolekcji są kimona oraz zmysłowe koszule nocne stworzone z miękkiej, przyjemnej w dotyku satyny. W projektach wykorzystano szwajcarski haft w motywie ornamentów, tworzący na ciele zjawiskowy efekt tatuażu i nadający całości luksusowego charakteru.

Na uwagę zasługują nie tylko same projekty, ale też najnowsza kampania, do której zaangażowano modelki o bardzo kobiecych kształtach i w różnych rozmiarach. A to oddaje ducha marki, która wyróżnia się szeroką rozmiarówką miseczek w około 20 konstrukcjach. Samanta specjalizuje się w projektowaniu bielizny już od ponad 25 lat. Firma produkująca w Makowie Podhalańskim propaguje prawidłowy dobór biustonosza w zależności od miseczki. Działania w duchu brafittingu pozwoliły na zbudowanie rzeszy zaufanych klientek. Do szytych w Polsce staników sprowadzane są certyfikowane materiały (OECO-TEX standard 100) z Unii Europejskiej.