Na miejscu czekała moc sportowych atrakcji - jednym z najważniejszych punktów wydarzenia były panele dyskusyjne. Od zaproszonych specjalistów, zgromadzeni mogli dowiedzieć się więcej na temat odpowiedniego doboru butów biegowych, poznać tajniki ruchu i najczęstsze błędy początkujących biegaczy oraz odpowiedzieć na pytanie: jak znaleźć motywację do biegania. Goście mieli również okazję obejrzeć na żywo i przymierzyć biegowe modele ASICS dostępne w ofercie CCC.

Zgodnie ze sportowym duchem wydarzenia, nie zabrakło również ćwiczeń rozgrzewających oraz relaksujących. Na Gości czekały zdrowe przekąski, które mogli zdobyć w zamian za zrobione przez siebie kroki na bieżni. Upalnej aurze towarzyszyła relaksacyjna muzyka, a odwiedzający mogli odpocząć w specjalnie wydzielonej strefie chillu nad Wisłą.  

Wydarzenie zostało zorganizowane przy wsparciu ekspertów ASICS - japońskiej marki, która słynie z wysokiej jakości obuwia dla biegaczy i sportowców. Solidne wykonanie oraz nowoczesne, zaawansowane technologie sprawiają, że obuwie ASICS jest od lat cenione przez profesjonalistów i sportowych influencerów. 

W kolekcji ASICS dostępnej w CCC można odnaleźć modele przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją biegową przygodę oraz wieloletnich miłośników biegania. Wśród zaawansowanych cech obuwia ASICS znajdziemy m.in. Technologię GEL™, która skutecznie redukuje siły działające na ciało biegacza podczas każdego kroku oraz technologiczną piankę EVA gwarantującą lekkość i dodatkową amortyzację. Wszystkie modele dla początkujących cechuje komfortowa oddychająca cholewka, wytrzymała konstrukcja oraz wygodna podeszwa. Wśród oferty ASICS zaawansowani biegacze odnajdą również obuwie zaprojektowane z myślą o ucieczce z miejskiego zgiełku. Agresywne bieżniki zapewnią dokonała przyczepność w każdych warunkach, a amortyzacja w postaci pianki minimalizuje ryzyko kontuzji. Natomiast mocniej zabudowana cholewka ochroni stopy biegacza przed warunkami zewnętrznymi 
w trakcie terenowych przygód. 

Obuwie marki ASICS dostępne jest w sklepach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej i na ccc.eu.