Beyoncé w Polsce - o tym marzyli fani wokalistki od lat! Piosenkarka przyjedzie latem do naszego kraju, gdzie zagra koncert w ramach trasy  "OTR II" ("On the Run II"). Będzie to drugie show Beyoncé w Polsce. Za pierwszym razem, Amerykanka wystąpiła na Oange Warsaw Festival 2013 na Stadionie Narodowym (już wtedy przyznała, że "chce tu wrócić"!). Tym razem będzie jej towarzyszył Jay Z - słynna para ponownie zdecydowała się na wspólne występy. Przypomnijmy, poprzednie tournée "On the Run" z 2014 roku okazało się ogromnym sukcesem kasowym. Beyoncé zapewne będzie promować swój ostatni głośny album "Lemonade" oraz hity, które wszyscy nucą od lat. Za to jej mąż, pod koniec czerwca ubiegłego roku wydał płytę "4:44", na której również możemy usłyszeć 36-letnią Queen Bee.

Beyoncé i Jay Z: koncert w Polsce

Koncert Beyoncé i Jay'a Z w Polsce odbędzie się ponownie na warszawskim stadionie PGE Narodowy. I to 30 czerwca 2018 roku! Przedsprzedaż biletów na koncert Beyoncé i Jay'a Z w Polsce rozpocznie się 19 marca godz o 10. Jak podają zagraniczne strony, ceny zaczynają się od 25$ (ok. 85 zł). Maksymalnie będą kosztować 325$ (ok.1110 zł). Uwaga! Bilety na koncert będą dostępne w pierwszej kolejności tylko dla użytkowników serwisu streamingowego Tidal.

Beyoncé karierę muzyczną rozpoczęła od zespołu Destiny's Child, który w 1997 roku podpisał umowę z Columbia Records. Rok później do sprzedaży trafił pierwszy album grupy. Jednak to dwa lata później Beyoncé razem z koleżankami odniosła sukces. To właśnie z "The Writing’s on the Wall" pochodzą takie single, jak "Bills, Bills, Bills","Jumpin' Jumpin'", czy legendarny już "Say My Name". W 2003 roku odbyła się premiera debiutanckiego materiału Beyoncé, "Dangerously in Love". Od tamtej pory  artystka dominuje na listach przebojów, a każdy jej nowy signiel, teledysk, czy płyta są wydarzeniem w całej branży muzycznej. Beyoncé ma na koncie sześć albumów studyjnych. Oprócz wspomnianego już "Dangerously in Love", są to również "B'Day", "I Am... Sasha Fierce", "4", "Beyoncé" oraz "Lemonade". Beyoncé ma na swoim aż 317 nagród i 847 nominacji, w tym 22 statuetki Grammy! Jay Z to jeden z najbardziej znanych i najlepiej zarabiających raperów na świecie. W trakcie swojej kariery wydał 13 albumów studyjnych. 

Beyoncé i Jay Z pobrali się 4 kwietnia 2008 roku. Mają trójkę dzieci: Blue Ivy Carter (ur. 7.01.2012) oraz bliźniaki Sir Carter i Rumi (ur. 13.06.2017).