Portale plotkarskie od tygodni czekały na ten dzień. Tym razem to nie plotka - Beyonce urodziła bliźnięta! Przed kilkoma godzinami pojawiła się informacja, że Beyonce urodziła. E! Online i People Magazine powołują się na "liczne źródła". Kluczowym "dowodem" w sprawie ma być fakt, iż pod kliniką pojawiła się kobieta z różowym i niebieskim balonem oraz napisami "dziewczynka" i "chłopiec", a także kwiatami, do których przypięty był liścik z inicjałami "B&J". Z kolei, Barack Obama kiedy publicznie gratulował Jayowi Z przyjęcia do prestiżowej Songwriters Hall of Fame, powiedział: "Jay, podobnie jak ja, nie widzi świata poza swoimi córkami. Choć na tym polu zaraz mnie pobije, jak tylko noworodki pojawią się na świecie".

Od kilku miesięcy tematem numer jeden była ciąża amerykańskiej piosenkarki. Gwiazda potwierdzia wtedy swój "błogosławiony stan" na Instagramie: "Chcielibyśmy się podzielić swoją miłością oraz szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni dwa razy. Jesteśmy niebywale szczęśliwi, bo nasza rodzina powiększy się o dwie osoby. Dziękujemy za wszystkie życzenia - Carterowie". - napisała Beyonce.

Podczas pierwszej ciąży Beyonce ukrywała swój stan do tego stopnia, że do dziś plotkuje się, czy Blue Ivy nie urodziła surogatka. Pierwsza córka Beyoncé i Jaya-Z przyszła na świat w sobotę, 7 stycznia 2012 roku, w prywatnym skrzydle nowojorskiego szpitala Lennox Hill. Tym razem gwiazda sama podgrzewała atmosferę publikując m.in. odważną ciążową sesję zdjęciową. Na zdjęciach towarzyszyła jej córeczka, Blue Ivy Carter. Jednak największą gwiazdą całej sesji był ciążowy brzuch artystki.  Zobaczcie zdjęcia >>>