Beyoncé pokazała bliźniaki! Gwiazda postanowiła zamieścić na swoim instagramie fotografię z miesięcznymi niemowlakami. Przy okazji, autorka hitów "Crazy in Love", "Halo", cz "Single Ladies" potwierdziła imiona dzieci. Wcześniej ogólnoświatowe media podały, że Jay Z i Beyoncé zdecydowali nazwać bliźniaki Shawn i Bea. Okazuje się jednak, że to była jedynie plotka. Naprawdę mają na imię Sir Carter i Rumi, a do tego właśnie skończyły miesiąc!

Na zaprezentowanej fotografii, Bey w długiej sukni, niczym madonna, stoi na tle kwiatów trzymając na rękach dzieci. Kadr nawiązuje do poprzedniej sesji, która potwierdzila wcześniejsze doniesienia, że artystka jest w ciążyZobacz Beyoncé i bliźniaki:

Sir Carter and Rumi 1 month today.

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Przpomnijmy, ciąża Beyonce przez wiele miesięcy była tematem numer 1 w amerykańskich mediach. Magazyny oraz serwisy internetowe co chwilę donosiły o kolejnych szczegółach dotyczących daty porodu czy domu, w którym rodzina potem zamieszka. Do końca wszystko było owiane tajemnicą - nawet wybór szpitala, czy płeć dzieci.