Inspiracją do stworzenia naturalnych środków czystości były rośliny i ich niezwykłe właściwości, których często nie dostrzegamy na co dzień. W ten sposób powstało również motto towarzyszące BeSymbio od samego początku - #MyjemyRoślinami.

To, czym wyróżnia się BeSymbio to skoncentrowane receptury produktów. Wiele naturalnych środków do czyszczenia domu ma w swoim składzie głownie wodę. Skład produktów BeSymbio to średnio 99% naturalnych roślinnych składników czyszczących. Nie znajdziesz tu chemicznych dodatków, wybielaczy, barwników oraz sztucznych substancji zapachowych. BeSymbio myje naturalnie, tworząc w pełni biodegradowalne receptury oparte na aktywnych składnikach roślinnych, które z powodzeniem wyczyszczą i pozbawią bakterii niemal wszystkie powierzchnie w Twoim domu. W produktach BeSymbio znajdziesz między innymi ekstrakt z pestek grejpfruta hamujący rozwój szerokiej gamy szkodliwych bakterii i grzybów, antyseptyczny olejek z drzewa herbacianego, czy enzymy cukru trzcinowego skutecznie neutralizujące nieprzyjemne zapachy. Marka zadbała także o opakowania – szklane butelki i tworzywo atomizerów z powodzeniem mogą zostać poddane recyklingowi.

W linii BeSymbio Home znajdziesz produkty, które skutecznie pomogą w utrzymaniu czystości domu w naturalnym stylu. Stosując produkty możesz odetchnąć z ulgą – ze względu na zawarte w nich naturalne składniki są bezpieczne nie tylko dla domowników, ale także czworonożnych pupili.  Wyciągi z roślin i naturalne substancje aktywne z powodzeniem rozpuszczą i pomogą usunąć tłuszcz, brud i cięższe zabrudzenia. Nie podrażnią też delikatnej skóry rąk.

BeSymbio Baby to linia stworzona w trosce o najmłodszych. Każdego dnia dbasz o swoją pociechę najlepiej jak tylko potrafisz. Teraz możesz zadbać także o bezpieczeństwo swojego dziecka chroniąc go przed bakteriami znajdującymi się na przedmiotach codziennego użytku. Dzięki naturalnym roślinnym składnikom aktywnym zadbasz o higienę zabawek, akcesoriów dziecięcych i wszelkich powierzchni, z którymi maluch ma styczność, nie martwiąc się, że jego delikatna skóra zetknie się ze szkodliwym detergentem. Marka nawiązała także współpracę z młodym zdolnym rysownikiem, ilustratorem – Tymkiem Jezierskim, który zaprojektował etykiety produktów.

BeSymbio to naturalna skoncentrowana czystość Twojego domu zamknięta w szklanych butelkach bez sztucznych zapachów i barwników. Rozpocznij ekologiczną przygodę!