"Stranger Things 4": oficjalny trailer i zapowiedź nowej części serialu

Pustkowie, kamczacka zima i rosyjskie wojsko, które pilnuje budowy nowych torów kolejowych - a wśród pracujących do wycieńczenia ludzi... Jim Hopper. Szeryf, który był jedną z głównych postaci historii o Jedenastce i tajemniczych zdarzeniach w miasteczku Hawkins, jednak powraca, chociaż po skończeniu trzeciej części netfliksowej produkcji wszyscy byli przekonani, że Hopper nie żyje. Tymczasem okazuje się, że może nie jest zdrów i szczęśliwy, ale na pewno cały. Niestety, uwięziono go na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie niebezpieczeństwo może go spotkać nie tylko ze strony ludzi. Równolegle w USA pojawia się nowe zagrożenie, zupełnie inne niż dotychczasowe, a jednak łączące wszystkie dotychczasowe wydarzenia w Hawkins. 

Wciągające seriale. Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i innych platformach streamingowych?

"Stranger Things" to plagiat? Będzie proces w tej sprawie>>

"Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja Stranger Things 4 jest w toku, a jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego "Amerykanina", który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko" czytamy w informacji prasowej, przesłanej do nas przez przedstawicieli NetflixCzwarty sezon "Stranger Things", jak zapowiadają sami bracia Duffer, ma być najstraszniejszym do tej pory. Czekacie? My po obejrzeniu trailera jeszcze bardziej!

"Stranger Things", 4. sezon: kiedy?

Data premiery "Stranger Things" 4 nie jest znana, ale zagraniczne media typują jesień 2020, kalkulując premiery ostatnich sezonów serii.