To już kolejny raz kiedy ulubieńcy telewidzów jednej z największych stacji medialnych w Polsce spotykają się, aby wspólnie wesprzeć najbardziej chore i potrzebujące dzieci. Czy w tym roku uda się pobić zeszłoroczny, rekordowy notabene dochód przekraczający 2,5 miliona zł? Pieniądze zbierane między innymi podczas odbywającej się tego wieczora licytacji przeznaczane są potem na leczenie, rehabilitacje oraz leki i specjalistyczny sprzęt medyczny. Przez lata o Balu Fundacji TVN zwykło mówić się jednak nie tylko w kontekście wspaniałej imprezy charytatywnej, ale też jak o najważniejszym wydarzeniu towarzyskim roku. Czyje kreacje przyciągnęły uwagę tym razem? 

Bal TVN 2019: najpiękniejsze suknie wieczorowe i kreacje gwiazd

Podczas wielkiego wydarzenia organizowanego przez TVN mieliśmy okazję podziwiać całą plejadę gwiazd. Uwagę mediów zwrócili między innymi Monika Olejnik, Magda Gessler, Agnieszka Dygant, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Małgorzata Rozenek-Majdan, Grażyna Torbicka, Rafał Zawierucha, Małgorzata Socha, Marina Łuczenko-Szczęsna, Edyta Górniak w sukni odkrywającej ramiona oraz dawno niewidziana Aleksandra Kwaśniewska która szalenie kobiecą stylizację udekorowaną delikatnymi piórami w białym kolorze przełamała karminowymi szpilkami. Silną reprezentację mają tego wieczora także kreacje od polskich projektantów. Kinga Rusin olśniła wszystkich powłóczystą suknią tiulową ze zmysłowym dekoltem w kształcie łezki pochodzącą z atelier duetu Paprocki i Brzozowski, Anna Lewandowska zaskoczyła oryginalną kracją w kolorze sorbetu z marakui od MMC Studio, a Paulina Krupińska z klasą lansowała szykowną asymetrię w interpretacji marki Laurelle. Wzrok przyciągały też Małgorzata Kożuchowska w ręcznie haftowanej sukni wieczorowej wyszywanej koralikami, Maja Ostaszewska w żakardowej sukience z czarnego jedwabiu oraz Omenaa Mensah ubrana w muślinowy strój z efektownym trenem. Wszystkie wymienione wyżej panie zaprezentowały projekty Macieja Zienia 

Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii >>>

Gwiazdorskie pary na Balu Fundacji TVN 2019

Podczas tegorocznej edycji Balu Fundacji TVN oczy wszystkich zaproszonych gości zwrócone były w stronę świeżo upieczonego małżeństwa – aktorki Zofii Zborowskiej i siatkarza Andrzeja Wrony. Warto zaznaczyć, że to pierwsze publiczne wyjście gwiazdorskiej pary od czasu sierpniowej ceremonii ślubnej. Towarzyski debiut zaliczyła też Lara Gessler z nowym partnerem Piotrem. Na czerwonym dywanie pojawiło się także kilka par z dłuższym stażem . Wśród nich Cezary Pazura z żoną Edytą, Aleksandra i Michał Żebrowscy, Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis, Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim oraz Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens.