Wybór sukni, odpowiednia fryzura i makijaż - przygotowania do gali trwają nawet kilka godzin. Przecież wszystko musi wyglądać perfekcyjnie. Niestety czasem zdarza się, przez małe niedopatrzenie, że gwiazda zamiast zachwycić staje się obiektem żartobliwych komentarzy. Czy to również dotyczy Scarlett Johansson i jej udziału w gali BAFTA 2020?

BAFTA 2020: Kate Middleton przyćmiła inne gwiazdy? Zobacz suknię księżnej Cambridge >>

BAFTA 2020: Lily-Rose Depp w odważnej sukni. Przekroczyła granicę? >>

BAFTA 2020: Scarlett Johansson zaliczyła makijażową wpadkę?

35-latka zdobyła aż dwie nominacje do nagrody BAFTA 2020. Dla "najlepszej aktorki pierwszoplanowej" za film "Historia małżeńska" oraz dla "najlepszej aktorki drugoplanowej" za "Jojo Rabbit". Gwiazda wystąpiła w specjalnie zaprojektowanej dla niej różowej sukni Atelier Versace z głębokim dekoltem, jednak to makijaż Scarlett Johansson stał się przedmiotem rozważań internautów. Dlaczego?

Scarlett Johansson na BAFTA 2020.

Makijaż Scarlett Johansson na BAFTA 2020 mocno korespondował ze stylizacją aktorki. Zarówno eyeliner, jak i róż na policzkach, są w tym samym odcieniu, co kreacja gwiazdy od włoskiego domu mody. Jednak makijażystka 35-latki chcąc ukryć cienie pod oczami przesadziła z korektorem. Skóra w tym miejscu jest nienaturalnie rozjaśniona i diametralnie różni się odcieniem od koloru cery. 

Scarlett Johansson na BAFTA 2020.