Tłum gwiazd przybył na galę BAFTA 2020. Na czerwonym dywanie pozowały m.in. Charlize Theron, Rooney Mara, Renee Zellweger i Scarlett Johansson, a Kate Middleton nie zawahała się wystąpić w sukni, którą księżna miała na sobie lata temu. Sporo komentarzy dotyczy również Lily-Rose Depp. Wiele osób uważa, że aktorka popełniła gafę, a jej kreacja nie nadawała się na imprezę tak wysokiej rangi. 

BAFTA 2020: Scarlett Johansson zaliczyła makijażową wpadkę? >>

BAFTA 2020: Lily-Rose Depp w odważnej sukni. Przekroczyła granicę?

Lily-Rose Depp zdecydowała się na koronkową stylizację od Chanel. Informacja o tym skąd pochodzi ten look nie powinien nikogo dziwić, gwiazda od kilku lat jest ambasadorką francuskiego domu mody. Jednak wybór kreacji był dosyć niefortunny - kreacja 20-latki odsłoniła prawie wszystko! Te zdjęcia oburzyły niektórych internautów. 

Lily-Rose Depp na gali BAFTA 2020.

Brytyjskie media już skrytykowały wygląd Lily-Rose Depp na gali BAFTA 2020. Czy słusznie? Kilka tygodni temu Gwyneth Paltrow również wystąpiła w odważnej sukni, odkrywającej więcej ciała niż jest to przyjęte. Jedno jest pewne, trend na "naked dress" nadal trwa. Jesteśmy ciekawi czy w trakcie nadchodzących Oscarów również czekają nas zaskakujące momenty w temacie stylizacji gwiazd. 

BAFTA 2020: Kate Middleton przyćmiła inne gwiazdy? Zobacz suknię księżnej Cambridge >>

Lily-Rose Depp na gali BAFTA 2020.