To kolejny raz, kiedy Kate Middleton decyduje się na założenie tej samej sukni. Internauci i tym razem pochwalili działania księżnej, starającej się częściowo ograniczyć zakup kolejnych kreacji. Jak wyglądała księżna Cambridge na gali BAFTA 2020?

Modne fryzury: grzywka Kate Middleton w stylu francuskim to hit ostatnich miesięcy. Jak teraz wygląda księżna? [trendy wiosna 2020] >>

BAFTA 2020: najpiękniejsze i najciekawsze suknie gwiazd [STROJE, STYLIZACJE, ZDJĘCIA] >>

BAFTA 2020: Kate Middleton przyćmiła inne gwiazdy? Suknia księżnej Cambridge

Przybycie księcia Williama i Kate Middleton na galę BAFTA 2020, jak zawsze zelektryzowało internet, choć to nie powinno nikogo dziwić. Słynna para patronuje temu ważnemu wydarzeniu, jakim jest przyznanie najważniejszych nagród w brytyjskim przemyśle filmowym. Książę i księżna Cambridge wspiera BAFTA już od 10 lat. Po ceremonii słynni członkowie rodziny królewskiej spotkali się ze wszystkimi zwycięzcami. Kate Middleton i tym razem wyglądała perfekcyjnie.

To ulubiony krem na zmarszczki Kate Middleton i Michelle Obamy. W jego składzie znajdziecie organiczny botoks, a na dodatek kupicie go także w Polsce! >>

BAFTA 2020: Lily-Rose Depp w odważnej sukni. Przekroczyła granicę? >>

Kate Middleton na gali BAFTA 2020.

Księżna Cambridge miała na sobie biało-złotą suknię od marki Alexander McQueen. Co ciekawe, Kate Middleton chciała dać innym dobry przykład - organizatorzy BAFTA 2020 zachęcali uczestników do promowania mody według zasad zrównoważonego rozwoju, np. poprzez założenie tej samej stylizacji drugi raz. Przypomnijmy, na podobny ruch zdecydował się Joaquin Phoenix. Aktor przez cały sezon przyznawania nagród filmowych występuje w tym samym garniturze od Stelli McCartney. Księżna Kate po raz pierwszy wystąpiła w tym looku w 2012 roku podczas oficjalnej wizyty w Malezji. 

BAFTA 2020: Scarlett Johansson zaliczyła makijażową wpadkę? >>

Kate Middleton, 2012 rok.

Do swojej sukni Kate Middleton dobrała złote szpilki Jimmy Choo, torebkę-kopertówkę Anya Hindmarch oraz biżuterię od słynnej marki Van Cleef & Arpels. Jak zawsze księżna prezentowała się świetnie!

Kate Middleton na gali BAFTA 2020.