„Bądź sobą po swojemu” to hasło przewodnie marki Remington, kierowane do każdego z nas, aby pomóc nam w budowaniu własnego pozytywnego nastawienia i dbaniu o nie każdego dnia i w każdej sytuacji! 

Kiedy czujemy się najlepiej? Kiedy jesteśmy szczęśliwi i czujemy się silni? Właśnie wtedy, kiedy jesteśmy SOBĄ w pełni! Nieuleganie presji otoczenia i dbanie o własne samopoczucie to najlepsza droga do spełnienia i szczęścia, na które zasługuje każdy z NAS. Gdy podążamy własną, indywidualną ścieżką, kierując się tym, co dla NAS, a nie dla innych, jest ważne, najefektywniej dbamy o własny komfort, o spokój i harmonię, na jakich nam szczególnie zależy. Dla każdego może oznaczać to coś innego, stąd tak mocna jest siła przekazu hasła „Bądź sobą po swojemu”. To niezwykle cenne umiejętności, które zawsze warto w sobie pielęgnować. Nudzą i niezwykle męczą wszechobecne  i narzucane zewsząd kanony piękna i stylu życia. Nikt nie chce, aby mówiono mu jak ma żyć, jak wyglądać, co jeść i jakimi zasadami kierować się w życiu, dlatego tak ważne jest, aby otworzyć się na własną wyjątkowość. 

Idąc tym śladem, marka Remington przygotowała konkurs dla naszych czytelników, a jego zasady są banalnie proste. Wystarczy przesłać zdjęcie, na którym jesteś w stu procentach sobą (PO SWOJEMU!) i krótko opisać, co sprawia, że jesteś wyjątkowa/wyjątkowy (a na pewno jesteś!), a organizator konkursu wybierze dwie osoby, które otrzymają prezent w postaci szczotki zwiększającej objętość od marki Remington z serii HYDRALUXE, dzięki której piękne efekty i zdrowy wygląd włosów są na wyciągnięcie ręki. 

Osoby korzystające z urządzeń do stylizacji włosów, zapytane o to co ma dla nich największą wartość podczas wyboru tego typu produktów, w zdecydowanej większości odpowiedziały, że najważniejsze jest zachowanie zdrowego wyglądu włosów i nienarażanie ich na uszkodzenia. Nawilżenie w stylizacji to priorytet, który wpływa w widoczny sposób na w kondycję włosów. 
Remington, wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, prezentuje swoją najnowszą linię produktową HYDRALUXE PRO, dzięki której użytkownicy zapomną raz na zawsze o uszkodzeniach termicznych. Wybór pomiędzy bezpieczeństwem stosowania, a efektem końcowym po użyciu danego urządzenia do stylizacji włosów potrafi być bardzo trudny. Wiedzą o tym nie tylko kreatorzy fryzjerstwa, ale każdy, kto na co dzień suszy, kręci, czy prostuje swoje włosy. Produkty HYDRALUXE PRO pozwalają o tym zapomnieć. 

Jeśli celem w stylizacji jest sprężysta fryzura niczym z salonu fryzjerskiego, ale przy zachowaniu najwyższej ochrony włosów, to wystarczy sięgnąć po innowacyjną szczotkę, zwiększającej objętość 
z serii HYDRALUXE właśnie od marki Remington. Julia Janulewicz, jedna z najbardziej cenionych polskich influencerek, którą obserwuje blisko 80 tysięcy użytkowników na Instagramie, wypróbowała na własnych włosach zalety tego urządzenia. Efekty i jej opinię zobaczcie sami:

ZERO USZKODZEŃ BEZ KOMPROMISÓW, bez żadnych ograniczeń - tak można podsumować efektywność tego urządzenia. Ponadto nowoczesny wygląd i lekkość produktów HYDRALUXE z pewnością zachwycą wielbicieli dobrego designu i sprawiają wielką przyjemność nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Niech nic Cię więc nie ogranicza! „Bądź sobą po swojemu” i weź udział w konkursie. Wystarczy, że prześlesz zdjęcie na którym jesteś w stu procentach sobą (PO SWOJEMU!)” i napiszesz w kilku słowach co sprawia, że czujesz się wyjątkowo i dobrze ze sobą. Może to być ujęcie Twojego ulubionego outfitu, fryzura, z którą czujesz się najlepiej, a może fotografia, na której prezentujesz swoją pasję czy ulubiony sposób na spędzanie czasu!?  

Organizator konkursu wybierze dwa najciekawsze jego zdaniem zgłoszenia konkursowe i nagrodzi ich autorów fantastyczną szczotką dodającą objętości z serii HYDRALUXE marki Remington. 
Zgłoszenia należy przesyłać na adres diana@magnifico.com.plod 25.03.2021r. od godz. 20:00 do 28.03.2021 r. do godziny 23.59

O wynikach konkursu Organizator poinformuje Zwycięzców bezpośrednio w dniu 29 marca 2021r. poprzez wiadomość e-mail, wysyłając ją do Zwycięzcy na adres mailowy z którego otrzymał zgłoszenie konkursowe. 

Organizatorem konkursu jest agencja MagnifiCo marketing&PR consultants Sp. Z o.o. z siedzibą przy ul. Wał Miedzeszyński 608A w Warszawie. 
Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora konkursu oraz na stronie internetowej Fundatora nagrody. Może także zostać przesłany na życzenie każdego uczestnika na adres e-mail.

Wszystkie pytania prasowe prosimy kierować tutaj