O mezoterapii, która daje efekt świeżej i nawilżonej skóry pisałysmy tu. Tym razem Klinika La Perla zaskoczyła nas nowym ECO produktem! Neauvia Hydro delux zawiera najwyższej jakości organiczne składniki, które skutecznie niwelują objawy starzenia się skóry. Unikalna kompozycja najwyższej na rynku zawartości kwasu hialuronowego i mikrosfer hydroksyapatytu wapnia nie tylko dogłębnie nawilża, ale również w naturalny sposób stymuluje naprawcze procesy produkcji własnego kolagenu. Dzięki temu uzyskujemy efekt nawilżonej i mocno zrewitalizowanej skóry, która odzyskuje elastyczność, napięcie i młodzieńczy blask.

Obecny w produktach Neauvia hydroksyapatyt wapnia jest naturalnie występującym w organizmie ludzkim minerałem. Dodanie go w postaci mikrosfer do kwasu hialuronowego wzmacnia i przedłuża jego działanie. Przede wszystkim jednak znacznie poprawia gęstość, jędrność i elastyczność skóry. 

Mocne strony:

  • Organiczne pochodzenie i czystość preparatu zapewnia najwyższe bezpieczeństwo stosowania. 
  • Stężenie 18 mg/ml kwasu hialuronowego gwarantuje optymalne efekty zabiegu doskonałego nawilżenia skóry       właściwej.
  • Dodatek hydroksyapatytu wapnia zagęszcza skórę powodując poprawę jej elastyczności i napięcia. 
  • Biodegradacja kwasu hialuronowego jest wolniejsza dzięki domieszce CaHA. 

Dla optymalnych efektów, specjaliści Kliniki La Perla zalecają s serię 4 zabiegów co 21 dni. W sierpniu możesz sprawdzić jego działanie już za 299zł – więcej informacji znajdziesz tutaj