Grammy 2019: Ariana Grande nie wystąpi i nie pojawi się na gali

Amerykańskie media podały, że Ariana Grande nie pojawi się na Grammy 2019 - dotyczyć to ma zarówno jej obecności na samym wydarzeniu, jak i (a może szczególnie) występu na scenie. Gwiazda chciała zawrzeć w swoim koncertowym repertuarze na galę swój ostatni hit, czyli "7 rings", ale producentom Grammy z jakiegoś powodu nie spodobał się ten pomysł. Świat szybko obiegła wieść, że w wyniku tego nieporozumienia wokalistka postanowiła zrezygnować z udziału w całym wydarzeniu. Dodajmy, że Ariana Grande została nominowana do nagród Grammy 2019 w dwóch kategoriach: Najlepszy album wokalny pop za "Sweetener" oraz Najlepszy solowy występ pop za "God is a Woman", a Grammy już za kilka dni.  

Czytaj: Nominacje do Grammy 2019 - na liście Jorja Smith, Kendrick Lamar i Cardi B>>

"7 rings" Ariany Grande - kontrowersji ciąg dalszy

Według producentów "7 rings" jest zbyt kontrowersyjny i może zaszkodzić wizerunkowi wydarzenia. Organizatorzy próbowali dojść do kompromisu i zaproponowali umieszczenie tego utworu na składance, ale zastrzegli sobie prawo do wyboru drugiej piosenki. Ariana Grande chciała mieć jednak pełną autonomię nad swoim występem i samodzielnie wybrać repertuar, dlatego nie zgodziła się na taką sytuację. Gwiazda przestała przychodzić na próby i odcina się od udziału w show, które - swoją drogą - reklamowane jest właśnie jej twarzą. 

Zobacz: Ariana Grande ma tatuaż z błędem! Co naprawdę oznacza?>>

W zeszłym roku podobny konflikt z Grammy miała Lorde - organizatorzy zaprosili ją do udziału w show, ale nie zgodzili się na jej autorską muzykę i zamiast tego zaproponowali artystce krótki występ podczas koncertu poświęconemu Tomowi Petty'emu. Lorde odmówiła.