Pamiętacie jak kilka lat temu modne były tatuaże w języku chińskim lub japońskim? Niestety najczęściej były napisane błędnie i zamiast symbolizować szczęście czy powodzenie w miłości oznaczały zupkę instant czy kurczaka w pięciu smakach. Niestety najnowszą ofiarą tego powracającego trendu na azjatycki tatuaż jest Ariana Grande. Wokalistka pochwaliła się właśnie swoim najnowszym wzorem, a teraz internauci żartują sobie z tego i wymyślają kolejne memy. 

Ariana Grande ma tatuaż z błędem! Co naprawdę oznacza?

Ariana Grande zrobiła sobie nowy tatuaż z okazji wydania singla "7 rings". Nie byłoby w tym nic dziwnego, ostatnie miesiące były trudne dla gwiazdy. Amerykanka zamieściła zdjęcie dłoni na swoich kanałach społecznościowych, po czym szybko je usunęła. Powód? Fani szybko zauważyli, że tatuaż jest z błędem. Zamiast napisu "7 rings" po japońsku Ariana dostała... "małego grilla". Tak, to możliwe!

Grande chciała potraktować to z przymrużeniem oka i na Twitterze napisała, że po prostu ból był zbyt duży i niewytrzymała. I ujawniła, że lubi potrawy z grilla. Kilka godzin później na swoim insta story pochwaliła się, że błąd został naprawiony i teraz jej tatuaż jej poprawny: