Popularny teraz "Sex Education", oscarowa "Roma", "Sprzątanie z Marie Kondo", nowe sezony znanych już seriali i wyszukane dokumentalne perełki, o których jeszcze mało kto wie - Netflix to prawdziwa kopalnia wciągających produkcji. Nic więc dziwnego, że każdy chce się pochwalić tym, co właśnie ogląda lub wypytuje znajomych o rekomendacje. Od teraz nie będziecie musieli jednak wysilać się, pisząc posty na Facebooku czy przekrzykując w small talkach na imprezie. 

Zobacz: Filmy nominowane do Oscara 2019, które obejrzysz na Netflix>>

Netflix na Instagramie - jak to zrobić?

Najnowsza aktualizacja aplikacji Netflix na smartfony Apple łączy tę internetową wypożyczalnię filmów z Instagramem, dzięki czemu w sekundę będziecie mogli opublikować na Instagram Stories wygenerowaną grafikę z plakatem filmu czy serialu. Jak podzielić się tym, co właśnie oglądacie? Wystarczy wejść w aplikację Netflix na iOS, kliknąć share i wybrać opcję Instagram Stories. Na naszym InstaStories pojawi się wtedy specjalny post, do którego możemy dopisać własny komentarz. Działa to podobnie jak w przypadku udostępniania muzyki ze Spotify, póki co jednak ta opcja nie jest dostępna na smartfony z systemem Android.

Dzięki tej aktualizacji będziecie mieć jeszcze więcej czasu na oglądanie nowych produkcji Netflix - tym bardziej, że tegoroczne premiery są naprawdę na wysokim poziomie. 

 

Więcej: Netflix: co nowego pojawi się na platformie? Luty 2019>>