Apart - podkreśl klimat świąt

Rozświetlona choinka, wszechobecne migoczące gwiazdki, wesołe renifery z zaprzęgu Mikołaja i pyszne słodkości - z tym najbardziej kojarzą się Święta i te motywy w urokliwej biżuteryjnej odsłonie z żółtego złota znajdziemy w kolekcjach marki Apart. W szczególnie ulotnych, pełnych subtelnego wdzięku formach, świąteczne symbole zinterpretowali projektanci linii Magic Moments, ale eteryczne kształty gwiazdki są także dostępne w kolekcjach Origami oraz Fun Fun, w której ozdobiona nią lekka bransoletka połyskuje diamentem.

Takie delikatne biżuteryjne wzory pięknie zaakcentują wyjątkową, nasyconą magią świąteczną atmosferę i będą idealnie współgrały z eleganckim lookiem.

Elixa - wyróżnij się w sylwestrową noc

Odważny, kreatywnie czerpiący z najgorętszych trendów design, to znak rozpoznawczy biżuterii marki Elixa, identyfikującej się ze stylem współczesnej kobiety - dynamicznej i śmiało wyrażającej siebie. Bezkompromisowy charakter oraz ekspresja, które cechują biżuteryjne wzory Elixa sprawiają, że wystarczy wyrazista bransoleta z kolekcji lub kaskadowy naszyjnik, aby sylwestrowy look stał się oryginalny. Z ponadczasową czernią świetnie będą korespondowały zarówno projekty w kolorze złota, jak i srebra; zwłaszcza te, podkreślone kryształami, wypełniającymi duże, graficzne elementy dekoracyjne, na przykład w kolczykach. Intrygująco zaprezentuje się komplet ozdobiony motywem półksiężyca, do którego można dopasować jeden z niebanalnych pierścionków, natomiast minimalistki mogą zdecydować się na wciąż modny choker.

Elixa to konsekwentna, wyjątkowo spójna estetyka, dlatego można jej biżuteryjne propozycje swobodnie ze sobą łączyć, uzyskując finalnie fantastyczny efekt, który doskonale sprawdzi się w sylwestrową noc oraz podczas karnawału.