Bez wątpienia było to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie ostatnich miesięcy. Joanna Opozda i Antek Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w minioną sobotę, 7 sierpnia. Ślub aktorskiej pary, który był utrzymany w tajemnicy niemalże do samego końca, odbył się w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Tuż po zaślubinach nowożeńcy wraz z gośćmi udali się do pałacu w Zdunowie, aby wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień. Na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Marina Łuczenko-Szczęsna i Rafał Królikowski z synami.

Antek Królikowski w smokingu uszytym przez Rodrigo De La Garz

Oczy wszystkich zwrócone były przede wszystkim na Opozdę, która zachwyciła zjawiskową kreacją. Jednak wiadomo, że w dniu ślubu nie tylko panna młoda powinna czuć się wyjątkowo. Jak zatem wyglądał pan młody? Królikowski wybrał na ten szczególny moment dwa projekty od Rodrigo De La Garza, meksykańskiego kreatora mody, znanego z perfekcyjnej techniki krawieckiej. Podczas ceremonii aktor pojawił się w szytym na miarę smokingu z wełny merynosów, który został wykonany w Polsce. Stylizację uzupełniła ręcznie zrobiona bawełniana koszula prosto z Włoch i wykonane na specjalne zamówienie: jedwabna mucha i buty. Na przyjęciu Antoni zaprezentował się w 3-częściowym granatowym garniturze. 

Królikowski od lat jest wierny projektom autorstwa Rodrigo De La Garza i z każdej kolekcji wybiera coś dla siebie. Można go było zobaczyć m.in. na premierze filmu „Bad Boy” Patryka Vegi w personalizowanej bomberce czy w marynarce z wełny merynosów na premierowym pokazie „Swingersów”.