Anna Lewandowska często udziela się na swoim kanałach społecznościowych. Jeśli obserwujecie ją na instagramie czy Facebooku zobaczycie zdjęcia z treningów, kuchni (zrobiliście kiedyś kulki mocy według jej przepisu?), reklamy kolejnych książek, a także fotografie rodzinne, np. z małą Klarą. Mimo tego żona Roberta Lewandowskiego stara się nie pokazywać wszystkiego fanom. Gdy kilka miesięcy temu, Ania Lewandowska zdecydowała się ujawnić, że spodziewa się dziecka, starała się nie pokazywać swojego stanu. A zwłaszcza jak wygląda jej brzuch. Kilka kadrów w luźnej koszulce czy bluzie, nic więcej! Gdy na świat przyszła Klara i Anna Lewandowska szybko powróciła do poprzedniej figury, w całym kraju rozgorzała dyskusja, czy statystyczna Polka ma szansę na tak szybką metamorfozę po ciąży i czy Lewandowska nie przesadza ze swoim życiem w stylu fit. 

Anna Lewandowska w modnym płaszczu od polskiej marki. Kupicie go teraz za niższą cenę >>

Wczoraj, na swoim insta Ania Lewandowska postanowiła pokazać jak wyglądała przed, w trakcie ciąży i prawie pół roku po urodzeniu córki. Zobaczycie, jak jej ciało zmieniło się przez ten czas. Czemu to zrobiła? Pod ujęciem napisała:

"Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary. Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach... Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA. Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie – BYCIE MAMĄ. Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości.

Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO. Trzecim jest zachowanie równowagi. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym. Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko. Trzy zdjęcia, trzy marzenia, trzy wnioski.

- Dbajcie o siebie.
- Zachowajcie równowagę.
- Realizujcie swoje plany".

Inspirujące?