Wczoraj wieczorem Josephine Skriver w rozczulającym poście na Instagramie podzieliła się z fanami informacją o zaręczynach ze swoim długoletnim chłopakiem, artystą znanym pod pseudonimem Bohnes. Zdjęcia z oświadczyn osadzone w malowniczej scenerii pokrytej śniegiem Finlandii zapierają dech w piersiach! 25-letnia modelka przyznała, że zobaczenia zorzy polarnej na żywo należało do jej największych marzeń. Wycieczkę do Finlandii (zaraz po pływaniu z Orkami w ich naturalnym środowisku, co z resztą udało jej się zrealizować kilka dni wcześniej) od dawna wpisaną miała na swoją „bucket list”. Jeżeli już teraz w kącikach oczu zbierają wam się łzy wzruszenia, lepiej przygotujcie chusteczki, bo największa dawka emocji dopiero przed nami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Josephine Skriver (@josephineskriver) Lis 26, 2018 o 9:02 PST

DeLeon przygotował dla pary gorąca czekoladę i w blasku zorzy polarnej rozpalił wielkie ognisko… na środku zamarzniętego jeziora! Romantyczną atmosferę dopełniła urzekająca pełnia księżyca. Nie tylko miejsce oświadczyn, ale także data zaręczyn okazują się mieć tutaj nieprzypadkowe znaczenie. Na swoim Instagramie Skriver pisze:

„Zaręczyny miały miejsce 23 listopada (23 to moja szczęśliwa liczba), w rocznicę premiery singla Alexa pt. „Aurora Borealis” (tłum. Zorza Polarna), pierwszej piosenki jaką Alex kiedykolwiek o mnie napisał!”

Zobacz też: Kasia Nosowska wyszła za mąż po 17 latach związku

Modelka znana przede wszystkim z bardzo seksownych prezentacji na wybiegu Victoria’s Secret, oświadczyny przyjęła w jaskrawo pomarańczowej parce zimowej i odblaskowej, wełnianej czapce. Pierścionek? Z bliska możemy go na jednym ze zdjęć, którym pochwalił się Alex DeLeon. Fotografie ukochanej z pierścionkiem zaręczynowym na palcu komentuje tylko jednym słowem – „forever. <3”. Nam pozostaje tylko pogratulować Narzeczonym wspaniałych zaręczyn i jeszcze piękniejszego uczucia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alexander DeLeon (@bohnes) Lis 26, 2018 o 9:02 PST