Angelina Jolie powraca jako czarownica Diabolina, czyli tytułowa Maleficent! Na planie ponownie partnerowała jej eteryczna Elle Fanning jako Aurora. Główna bohaterka była kiedyś piękną i dobrą dziewczyną, jednak zdrada spowodowała, że jej serce zamieniło się w kamień. W imię zemsty rzuciła klątwę na córkę króla wrogiego państwa. Jak wiecie, młodej dziewczynie w końcu udało się pozbyć klątwy. Film "Maleficent" był hitem kasowym, dlatego postanowiono stworzyć kolejną część. "Maleficent 2: Mistress of Evil". 

Angelina Jolie i Elle Fanning w najpiękniejszych sukniach tego sezonu. Gwiazdy zachwyciły wszystkich na premierze filmu "Czarownica 2". Obie wyglądały jak baśniowe księżniczki! >>

Elle Fanning i Angelina Jolie na planie filmu "Maleficent 2". Zobacz zdjęcia! >>

"Maleficent 2": obsada filmu

W "Maleficent 2" pojawią się także Juno Temple, Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Harris Dickinson, David Gyasi, a także Sam Riley. Za reżyserię odpowiedzialny jest Joachim Rønning, który na swoim koncie ma takie filmy jak "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Marco Polo" (serial), czy "Wyprawa Kon-Tiki". Premiera nowego "Maleficent" zaplanowana jest na 18 października tego roku.

"Maleficent 2: Mistress of Evil". Zobacz zwiastun z Angeliną Jolie i Elle Fanning