Angelina Jolie jako czarownica? Tak, aktorka ponownie wcieli się w rolę Diaboliny! O tym, że trwają prace nad "Maleficent 2: Mistress of Evil" wiemy już od kilku miesięcy, co więcej, w połowie maja do internetu trafił pierwszy zwiastun. Teraz producenci  ujawniają kolejny spot filmu"Czarownica 2". U boku Jolie znów zobaczymy eteryczną Elle Fanning. Angaż otrzymali również Juno Temple, Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Harris Dickinson, David Gyasi, a także Sam Riley.

Angelina Jolie i Elle Fanning w najpiękniejszych sukniach tego sezonu. Gwiazdy zachwyciły wszystkich na premierze filmu "Czarownica 2". Obie wyglądały jak baśniowe księżniczki! >>

Angelina Jolie w filmie "Czarownica 2". Nowy zwiastun i data premiery

"Czarownica 2" trafi do kin jeszcze w tym roku, a dokładnie 18 października. Nie możecie się doczekać tej produkcji? Zobaczcie najnowszy zwiastun:

 Za reżyserię "Maleficent 2: Mistress of Evil" (po pol. "Czarownica 2") odpowiedzialny jest Joachim Rønning, który na swoim koncie ma takie filmy jak "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Marco Polo" (serial), czy "Wyprawa Kon-Tiki". Premiera nowego "Maleficent" zaplanowana jest na 18 października tego roku.