Here we go again! Musical autorstwa Catherine Johnson był jedną z najczęściej wystawianych sztuk na Broadwayu w historii. Nic dziwnego więc, że filmy również odniosły światowy sukces. Amanda Seyfried w ubiegły piątek była gościem w programie ,,The Late Show with Stephen Colbert". Podczas wywiadu Amerykanin zapytał ją o macierzyństwo oraz kontynuację filmu ,,Mamma Mia!". Co odpowiedziała aktorka?

Powstanie trzecia część filmu "Mamma Mia!"? Trwają prace nad nową fabułą i piosenkami

Amanda Seyfried w obsadzie trzeciej części ,,Mamma Mia!". Czy zobaczymy aktorkę na ekranie?

W ubiegły piątek (16 kwietnia) w ,,The Late Show with Stephen Colbert" nominowana do Oscara Amanda Seyfried ujawniła, że ​​wolałaby zagrać w trzeciej części ,,Mamma Mia!" niż planować kolejną ciążę.

„Zdecydowanie ,,Mamma Mia!", zdecydowanie nie trzecie dziecko” - powiedziała żartobliwie. (...) Gdyby to zależało ode mnie, to byłoby osiem części ,,Mamma Mia!" Wiesz ile to frajdy?" - odpowiedziała Colbertowi aktorka.

Przypomnijmy, że Amanda Seyfried i Thomas Sadoski są rodzicami 4-letniej Niny oraz Thomasa Jr., którego powitali na świecie w ubiegłym roku. Kiedy Stephen poruszył temat macierzyństwa i zapytał, czy aktorka przygotowywała się na drugie dziecko, odpowiedziała: „Nie. W żaden sposób. Pomyślałam: ,,To samo przyjdzie. Mam instynkt. (...) Po prostu płynę z prądem... i nie spałam od dwóch miesięcy".

Aktorka określiła macierzyństwo jako ciężkie i powiedziała żartobliwie Colbertowi: „Przypomnij mi, żebym nie miała kolejnego dziecka”.

Pomimo chęci udziału w trzeciej części produkcji ,,Mamma Mia!" Seyfried przyznała, że ma pewne obawy dotyczące projektu...

„Żałuję, że nie było ,,Mamma Mia! 3" ale powiem Ci to, co powiedziałam już wcześniej i powiem to jeszcze raz i mam nadzieję, że się mylę”. - powiedziała w ubiegłym roku. „Nie wydaje mi się, żeby było wystarczająco dużo piosenek grupy ABBA, aby powstał trzeci film". - dodała aktorka.

Seyfried na koniec powiedziała, że ​​jest przekonana, że ​​cała obsada chciałaby się ponownie spotkać na planie trzeciej części ,,Mamma Mia!".

Filmy o tańcu. Nasz wybór!>>>