Alicja Bachleda-Curuś i Marcn Gortat razem? Wygląda na to, że w plotkach o ich domniemanym związku jest sporo prawdy. Para pojawiła się na garden party organizowanym z okazji 91 urodzin królowej Elżbiety II przez ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce. Gwiazdor NBA i aktorka ucięli sobie krótką pogawędkę z księciem Williamem. Rozmowa odbyła się w Łazienkach Królewskich. Serwisy plotkarskie, które w ostatnich tygodniach rozpisywały się o związku Alicji Bachledy Curuś i Marcina Gortata natychmiast podchwyciły temat i ogłosiły "coming out" pary.

Kaia Gerber i Pete Davidson są razem? Co na to Cindy Crawford? >>

Przypomnijmy, że aktorka była stałym gościem na imprezach charytatywnych, organizowanych przez koszykarza. Para spotykała się też "przypadkiem" na przyjęciach. Ostatnio pojawili się na otwarciu zakopiańskiej edycji wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017Marcin Gortat musi być wielkim fanem kina, skoro przyleciał do Zakopanego aż z Waszyngtonu.

Alicja Bachleda Curuś była związana z Colinem Farrelem. Para poznała się na planie filmu "Ondine". Romans z polską aktorką zaczął się w listopadzie 2008 roku. Rok później para doczekała się dziecka, Henrego Tadeusza Farrella. W 2011 roku Alicja Bachleda- Curuś oficjalnie potwierdziła rozstanie z Irlandczykiem.