Doczekałyśmy się - wiemy już, jak wygląda najnowsza odsłona kolekcji Alexandra Wanga dla adidas Originals. "Season 2" to połączenie pasji do kolarstwa z zamiłowaniem do podziemnej kultury rave'u. Te ubrania sportowe sprawdzą się zarówno na rowerze, jak i na parkiecie, o czym zapewnia sam projektant. Cytujemu: "Moja sportowa rutyna to wychodzenie do miasta i tańczenie. Więc jeśli ludzie pytają mnie, czy ćwiczę, odpowiadam, że owszem - w piątki i soboty wieczorem!". 

W jesienniej kolekcji znajdziemy limonkowe kostiumy kolarskie, bluzy, dresowe szorty przed kolano i wygodne sneakersy. Nowym elementem są kominiarki z trzema paskami, które już stały się wizytówką "Seson 2". Mogłyśmy wcześniej zobaczyć je w spocie wyreżyserowanym przez Ryana Staake, gdzie pokazano jak dwukołowy sport łączy się z elektronicznym brzmieniem rave. 

Globalna premiera kolekcji odbędzie się 5 sierpnia. Wcześniej rzeczy będzie można zakupić przez chatbota, z bezpośrednią dostawą do domu. Pod warunkiem, że w okienku czatu wpiszemy tajny numer "917.512.7715". Jednak ta akcja obejmuje tylko Nowy Jork (dowiedz się więcej >>). Dołączycie do #GangWang?

Alexander Wang x adidas Originals "Season 2" jesień-zima 2017 - ZDJĘCIA >>