Buty do biegania - trend na wiosnę 2016

Wreszcie są! Buty, które jak żadne inne sprawdzają się podczas treningu biegowego, łączące w sobie najlepsze technologie z kobiecym designem! Mowa o adidas PureBOOST X - modelu, do którego stworzenia potrzebnych było kilka lat badań, analiz oraz zdobywania opinii aktywnych kobiet z całego świata. Czym wyróżnia się to super obuwie? Na jego budowę składa się miękka, otulająca stopę cholewka zapewniający maksymalny komfort oraz podeszwa stworzona z mikrokapsułek specjalnej pianki BOOST™, zapewniająca doskonałą amortyzację. Dzięki tym elementom z każdym krokiem Twoje ciało zyska więcej energii, a bieganie stanie się przyjemne i proste.

"Podczas współpracy z zawodniczkami najczęściej spotykaliśmy się z komentarzami o chęci posiadania butów do biegania, które wyglądem będą dorównywać ich możliwościom sportowym. PureBOOST X to produkt, który perfekcyjnie łączy styl oraz innowacyjność, dzięki czemu jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych sportsmenek." - mówi Jennifer Thomas, Senior Director for Global Brands odpowiedzialna za bieganie.

Poza wymienionymi wyżej zaletami, PureBOOST X zaskakuje czymś jeszcze - ruchomym podbiciem! Dzięki niemu but z łatwością dopasowuje się do kształtu stopy optycznie sprawiając, że wygląda ona na mniejszą i smuklejszą. Z kolei wolna przestrzeń  między cholewką a podeszwą (na którą ciężko nie zwrócić uwagi przyglądając się temu modelowi) to perfekcyjnie zaprojektowany system wentylacji, który w trakcie ruchu pozwala utrzymać w bucie odpowiednią temperaturę, zapewniając komfort w trakcie biegu (bez względu na wybrane podłoże!). 

Potrzebujesz więcej zachęty do regularnego uprawiania sportu? Już nigdy nie oprzesz się aktywności fizycznej zakładając na nogi buty PureBOOST X! Ich piękny wygląd i żywe kontrasty przemyślanie dobranych kolorów przykuwają wzrok. Tylko pomyśl, jak obuwie to będzie współgrać z większością stylizacji, doskonale odświeżając Twój wiosenny look. Dzięki nim poczujesz się bardziej pewna siebie, co korzystnie wpłynie na bicie biegowych rekordów w trakcie treningu! 

Więcej informacji o butach PureBOOST X na: adidas.pl/pureboostx