O tym, że Adele jest zagorzałą fanką Spice Girls, wiadomo od dawna. Wokalistka nigdy nie ukrywała swojej miłości do girlsbandu, co więcej, pochwaliła się, że była na koncercie zespołu na słynnym stadionie Wembley. Brytyjka rzadko publikuje informacje/zdjęcia z życia prywatnego, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Filmik, na którym widać jak Adele jedzie samochodem na koncert, już jest viralem. Tak samo zdjęcie gwiazdy ze Spice Girls. 

Adele świętuje urodziny. Jak teraz wygląda wokalistka? Zobacz najnowsze zdjęcie gwiazdy - jej metamorfoza jest zaskakująca >>

Adele jest nie do poznania! Podobno wokalistka schudła 45 kilogramów - jak to zrobiła? [diety gwiazd] >>

Adele na koncercie Spice Girls. Zobacz relację gwiazdy

"Ostatni raz widziałam Spice Girls na Wembley 21 lat temu. Tej nocy, razem z moimi najbliższymi i najukochańszymi, płakałam, śmiałam się, krzyczałam, tańczyłam, wspominałam i zakochałam się w swojej 10-letniej wersji. To nie sekret, jak bardzo je kocham, jak bardzo mnie inspirują, żeby przeżywać wszystko i nigdy nie patrzeć za siebie. W końcu poznałam Ginger, upiłam się z dziewczynami i szczerze, nie wierzę, jak daleko dotarłam. Dziękuję za to szaleństwo, które dostałam od życia. Nie byłoby mnie tu bez was, pięciu brytyjskich legend! Kocham was!" - napisała na instagramie Adele. Jeśli przejrzycie kolejne zdjęcia i filmiki, to zauważycie, jak 31-latka bawiła się świetnie zarówno za kulisami, jak i podczas samego występu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele) Cze 15, 2019 o 8:10 PDT

Adele razem ze Spice Girls zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. Fotografia już obiegła cały internet:

Gwiazdy na koncercie Spice Girls: Emma Stone i Lily James

Spice Girls uwielbiają również Emma Stone i Lily James. Obie aktorki kupiły bilety na londyński koncert oraz spotkały się z wokalistkami. Marzeniem Stone było poznanie Baby Spice, czyli Emmy Bunton. "When Emma met Emma" - napisała potem Spicetka po spotkaniu z gwiazdą Hollywood. Nawet celebryci mają swoich idoli i podczas spotkań z nimi zachowują się tak samo nerwowo, jak my. 

Podczas występu w talk-show Jimmy'ego Fallona w 2018 roku, Stone opowiedziała o swoim uwielbieniu do Bunton. Aktorka tak naprawdę ma na imię Emily, ale jako fanka Spice Girls wolała być nazywana "Emmą". Poprosiła o to nawet swoją nauczycielkę w drugiej klasie szkoły podstawowej, a potem to imię stało się jej pseudonimem scenicznym. To również nie był pierwszy koncert dla Amerykanki. Emma Stone widziała już Spice Girls na żywo w latach 90., a także w 2008 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When Emma met Emma. #2become1

Post udostępniony przez emmaleebunton (@emmaleebunton) Cze 13, 2019 o 11:22 PDT