"Adele i Simon Konecki rozstali się, para zdecydowała się na rozwód" - tak brzmią nagłówki na amerykańskich serwisach internetowych. 30-letnia wokalistka nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, swój związek utrzymywała przez długi czas w tajemnicy, co więcej, nie znamy też szczegółów dotyczących i wspólnego życia, czy wychowywania syna, dziś 6-letniego Angelo. Niestety to nie są kolejne plotki. Adele i Simon Konecki potwierdzili rozstanie poprzez rzeczników prasowych gwiazdy

Adele świętuje urodziny. Jak teraz wygląda wokalistka? Zobacz najnowsze zdjęcie gwiazdy - jej metamorfoza jest zaskakująca >>

Adele jest nie do poznania! Podobno wokalistka schudła 45 kilogramów - jak to zrobiła? [diety gwiazd] >>

Adele rozstała się z mężem! Para bierze rozwód po ponad siedmiu latach związku

"Adele i jej mąż zdecydowali się na separację. Zobowiązali się wychowywać swojego syna wspólnie. Para prosi o uszanowanie ich prywatności i nie będzie więcej komentarzy w tej sprawie" - podaje agencja Associated Press.

Adele i Simon Konecki spotykali się od 2011 roku, ale przez długi czas nie potwierdzali swojej relacji. Autorka takich hitów jak "Hello", "Skyfall", czy "Someone Like You", wyznała, że jest mężatką podczas gali Grammy w 2017 roku. Z początku wszyscy myśleli, że Brytyjka przejęzyczyła się, ale podczas jednego z koncertów przyznała, że Simon Konecki jest jej mężem. 

"Staram się zapamiętać jak się czułam na początku związku, który zainspirował mnie do stworzenia tej piosenki (chodzi o“Someone Like You.”, przyp. red.). (...) Ponieważ po rozpadzie związku może być gorzko, smutno i źle, to uczucie, gdy zakochujesz się w kimś, to najlepsza rzecz na całym świecie, jestem uzależniona od tego uczucia. Oczywiście, nie mogę znów tego przechodzić, bo teraz jestem mężatką".

To było drugie małżeństwo dla 45-letniego założyciela organizacji charytatywnej Drop4Drop.