Adele nie jest fanką social mediów. Dowód? Artystka rzadko zamieszcza fotografie czy popularne stories na swoim profilu instagramowym. Ale gdy już to zrobi to media i fani komentują każdy jej post. Zwłaszcza te, na których widać jej nową figurę. Od kilku godzin zagraniczne serwisy internetowe podają newsy o kolejnym ujęciu gwiazdy. Jak teraz wygląda Adele? 

Adele jest nie do poznania! Zobacz najnowsze zdjęcie gwiazdy

Co ciekawe, nie chodzi o zdjęcie zrobione przez paparazzi - Adele unika fotografów jak ognia i to od wielu miesięcy. Pod koniec ubiegłego roku celebrytka wrzuciła kadr z imprezy bożonarodzeniowej, gdzie już było widać jej oszałamiającą metamorfozę. Potem jeden z fanów wrzucił na Twittera ujęcie z wakacji piosenkarki z Harry'm Stylesem i Jamesem Cordenem. W lutym znów zrobiło się o Brytyjce głośno, a to za sprawą Kingi Rusin, która zamieściła fotografię z piosenkarką na swoim instagramie. Jej wygląd zmienił się diametralnie, ale powodem nie był stres, tylko trening i zdrowa dieta. Anonimowe źródło magazynu People podało wówczas, że Brytyjka przeszła na rygorystyczną dietę SIRT oraz zdecydowała się na "cross-training" oraz Pilates. Efekty są oszałamiające, co widać też na najnowszej fotografii Adele.

Dieta SIRT, to plan żywieniowy dzięki któremu schudła Adele. Na czym polega? Zasady, jadłospis, efekty diety sirtfood >>

W najnowszym poście na instagramie Adele ma na sobie bikini! Wokalistka celebrowała londyński Notting Hill Carnival, który z powodu pandemii koronawirusa został odwołany. "Wspaniałego, gdyby był Notting Hill Carnival, mój ukochany Londynie" - napisała 32-letnia artystka pod zdjęciem. Ta słynna impreza uliczna zrzesza co roku nawet 2,5 miliona osób i jest stałym elementem brytyjskiej kultury. Pierwsze wydarzenie zorganizowano w 1966 roku.

"Festiwal wywodzi się z diaspory czarnoskórych imigrantów z Karaibów, w szczególności z Trynidadu, gdzie karnawałowa tradycja jest bardzo silna. Lokalne społeczności marzyły o stworzeniu święta, które zjednoczyłoby karaibskich mieszkańców z dzielnicy Notting Hill" - możemy przeczytać na Wikipedii. Dlatego Adele ma na sobie bikini we wzór flagi Jamajki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele) Sie 30, 2020 o 3:17 PDT