Philips Lumea Prestige to doskonałe urządzenie do domowej depilacji światłem. W domowym zaciszu możesz poddać się zabiegowi, który sprawi, że twoja skóra będzie jedwabiście gładka nawet do 6 miesięcy. 

Urządzeni Philips Lumea wykorzystuje moc impulsów świetlnych, które kierowane są prosto do cebulek włosowych w celu ich osłabienia, dzięki temu włoski tracą na sile i zaczynają naturalnie wypadać. Depilator Lumea jest całkowicie bezpiecznym urządzeniem do stosowania w domu. Czujnik SmartSkin automatycznie dobiera siłę impulsu świetlnego do typu skóry, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny i nie powoduje podrażnień. Dodatkowo, specjalna aplikacja na telefon pozwala nam zaplanować zabiegi w optymalny dla nas sposób. 

Czy Philips Lumea można stosować tylko do depilacji nóg? Nie, zestaw specjalistycznych nakładek sprawia, że urządzenie może być stosowane zarówno na nogach, jak i na delikatnych fragmentach skóry np. w okolicach bikini i pod pachami. 

Testerki kobeta.pl stosowały Philips Lumea Prestige przez 20 tygodni, poznajcie ich opinie po pierwszych 3 zabiegach oraz po całym okresie testowania.  

Zobaczcie, jak testerki oceniły Philips Lumea Prestige BRI956/00

A jakie są ich opinie o Philips Lumea Prestige?

Po pierwszych 6 tygodniach testowania, użytkowniczki okazały się być mile zaskoczone. 

Anna oceniła urządzenie jako proste i wygodne w użyciu: „Produkt Philips Lumea zaskoczył mnie swoim działaniem. Jest lekki i łatwy w użyciu. Dzięki wymiennym nakładkom łatwo można dotrzeć w każdą partię ciała, jak np. pachy, czy okolice bikini.”

Po pierwszych 4 zabiegach Katarzyna oceniła urządzenie: "Jak do tej pory jestem zadowolona, widzę zdecydowanie mniej odrastających włosków. Sam zabieg jest momentami nieprzyjemny, ale na pewno mniej bolesny niż wosk. ”

Monika, mając porównanie z innymi urządzeniami oceniła Philips Lumea, bardzo pozytywnie "W porównaniu z innymi urządzeniami do depilacji światłem Lumea sprawdziła się znakomicie. Dołączone końcówki sprawiają, że urządzenie jest bardziej precyzyjne i fajnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach ;) Po tym czasie testów widzę, że włosków jest zdecydowanie mniej i są słabsze."

Czy opinie testerek zmieniły się po 5 miesiącach regularnego stosowania Philips Lumea Prestige?

Zmieniły, się na jeszcze lepsze! Wszystkie testerki zauważyły, że ich ciała są gładsze, Anna stwierdziła wręcz: "Podtrzymuje swoją pozytywną opinie. Im dłużej używam urządzenia tym mniej mi jest potrzebne. To niesamowita wygoda i oszczędność czasu.".

W podobnym tonie ocenia stosowanie urządzenia Monika, która także napisała: "Nie stosuje jej już tak często, jak na początku. Nie używam jej tak często bo nie muszę. Odrastające włoski przestały być moją zmorą. Kocham to urządzenie i dziękuję że mogę go używać".

Katarzyna bez zawahania napisała o urządzeniu: "Podtrzymuje swoją pozytywną opinie. Lumea stała się moją najlepszą przyjaciółką, nie muszę się już martwić o odrastające włoski."

Chciałabyś wiedzieć więcej na temat urządzenia? Więcej opinii o Philips Lumea Prestige znajdziesz na kobieta.pl lub na stronie philips.pl.

KUP PRODUKT

PHILIPS LUMEA

KUP PRODUKT

Zobacz, jak testerki odpowiedziały na inne pytania:

Tutaj znajdziesz więcej opinii o Philips Lumea Prestige.