Marka Levi’s® w doborowym towarzystwie zabrała nas na wycieczkę do Amsterdamu. Razem z Kuba Karasiem, Jessicą Mercedes, Romkiem Gelo, Radkiem Pestka, Sylwią Butor, Ogi Ugonoh, Osi Ugonoh, Karla Gruszecką, Polą Bogdańską i fotografem Miłoszem Rebeś jako stylowi rowerzyści, ubrani w Levis 501 podziwialiśmy uroki miasta. Zdjęcia z naszej wycieczki pokazują jak uniwersalnym i ponadczasowym modelem jest Levi’s® 501® niezależnie od rozmiaru, figury czy wzrostu wszyscy wyglądają w nim cool! To model, który wykracza poza trendy i nigdy nie wychodzi z mody. 

Prawdziwe urodziny rozpoczęły się wieczorem. Do miejsca, w którym odbyła się impreza kultowego modelu spodni popłynęliśmy statkiem.

Na miejscu czekała na nas masa atrakcji, wielbiciele personalizacji mogli przerobić swoje Levi’s® 501® dodając naszywki, przypinki lub hafty. Miłośnicy hazardu mogli zagrać w automaty z nagrodami, przy odrobinie szczęścia i determinacji można było wyłowić nową czapkę lub szorty.

 

Nie zabrakło też występów muzycznych i świetnych dj’ów wśród, których mieliśmy swojego polskiego reprezentanta- Kuba Karaś zagrał nam tak, że tańczyliśmy do rana. 

Celebracja urodzin przebiegła w swobodnym i amerykańskim stylu czyli dokładnie tak jak kojarzy mi się marka Levi’s®, nic dziwnego że Levi’s® 501® to najbardziej rozpoznawalne spodnie na całym świecie, to już nie tylko ubranie to styl życia. 

Wszystkiego najlepszego Levi’s® 501® ! Ciekawe co wymyślicie za rok w okrągłą rocznice spodni.