Pięć znaków zodiaku z poniższej listy ma kilka cech wspólnych. Są podatne na współpracę i kompromisy, które pomagają zbudować zdrowy związek. Lubią działać we dwójkę, zawsze doceniając towarzystwo drugiej osoby. Partnerstwo nadaje sens ich życiu, dlatego nie potrafią długo być samotne. Przykładowo, Baran, Strzelec i Wodnik za bardzo kochają swoją niezależność. Partnerzy spod tych znaków mogą bardzo szybko wykręcić się z poważnych zobowiązań. Będą potrzebować wolności oraz przygód, do starości mogąc się nie ustatkować. Tylko ktoś dorównujący im tempa jest w stanie sprawić, że się zaangażują. Po drodze złamią wiele niewinnych serc. 

Jeśli bardziej cenisz sobie stabilność, poczucie bezpieczeństwa oraz konkretne podejście do przyszłości, celuj swoją strzałę Amora w inne znaki. Rak, Waga czy Koziorożec mają tradycyjne podejście do miłości. Oczywiście to, czy związek się uda, zależy od obojga kochanków. Jednak właśnie te znaki zodiaku najczęściej tworzą długie i szczęśliwe relacje.

Najlepsze dopasowania zodiakalne na związki >>

Byk: unika zmian w miłości

Byk to praktyczny i ugruntowany znak, który szuka stabilnego partnera. Żywioł ziemi czyni go opornym na zmiany. Oznacza to, że pragnie trwałego związku, zamiast skakać z kwiatka na kwiatek. Gdy już znajdzie swoją wymarzoną kombinację pasji i lojalności, zrobi wszystko dla drugiej połówki. Rządząca nim Wenus, planeta miłości, czyni go wspaniałym partnerem. Byk bez mrugnięcia okiem zaspokaja każdą potrzebę swojego ukochanego. Lubi zaskakiwać prezentami i rozpieszczać wykwintnym jedzeniem. W ten sposób wyraża swoją miłość, starając się, by romans nigdy nie wygasł.

Rak: buduje dom

Rak jest bardzo wrażliwy i dostrojony do swoich emocji. Nie będzie marnować energii na związek, który nie ma żadnej przyszłości. Zazwyczaj długo bada, czy na nowym gruncie ma szansę zbudować poważną relację. Wymaga dla siebie poczucia bezpieczeństwa oraz wielu szczerych zapewnień o miłości. Rak w astrologii symbolizuje dom, dlatego swoich bliskich traktuje priorytetowo. Drugą połówkę postawi na piedestale, przed innymi ważnymi rzeczami. Pragnie zakochać się raz, a dobrze. Nie ma zdrowia na zdrady i rozstania. 

Waga: rozpala wieczny romans

Waga, kolejny znak rządzony przez Wenus, od razu kojarzy się z partnerstwem. Bycie w związku jest dla niej tak ważne, jak oddychanie. Zakochuje się w samej w idei miłości i staje się gotowa na poświęcenia. Wie, co zrobić, aby do relacji nigdy nie wdarła się rutyna. Trzyma się z daleka od intensywnych konfliktów, jako pierwsza wyciągając rękę na zgodę. Woli żyć w harmonii niż wiecznie się sprzeczać. Oszukiwanie też nie leży w jej naturze. Jeśli znajduje się w zdrowym układzie, będzie chciała spędzić życie ze swoim ukochanym. 

Skorpion: kocha aż po grób

Skorpion jest znakiem stałym, co oznacza, że ​​kiedy już się zaangażuje, nie ma siły mogącej odciągnąć go od związku. Silna osobowość sprawia, że przezwycięża każdą trudność. Zdarza się, że żywi uczucia do swojego eks długo po upływie daty wygaśnięcia relacji. Ten znak wodny pragnie wiecznej miłości, na dobre i na złe. Dopóki ma do kogoś pełne zaufanie, zbuduje z tą osobą swoją wymarzoną przyszłość. Będzie z partnerem, z którym może dzielić się swoimi najgłębszymi myślami.

Koziorożec: pracuje nad związkiem

Koziorożec potrafi żyć w pojedynkę, jednak kiedy jest w związku, czyni kochanka swoim priorytetem. Zrobi wszystko, co w jego mocy, aby rozwijać swoje partnerstwo. Ten tradycjonalista zodiaku wierzy w długotrwałą miłość i małżeństwo. Zamiast się spieszyć, na spokojnie planuje wspólną przyszłość. Bardzo ostrożnie wybiera osobę, w którą zainwestuje swój czas. Traktuje miłość jak projekt w pracy wymagający energii, poświęcenia oraz zdrowego rozsądku. Chce osiągnąć sukces w tej dziedzinie życia, w końcu jest perfekcjonistą.