Autorskie koktajle 

Wyzwanie autorskich koktajli to jeden z największych trendów TikToka ostatnich tygodni, który świetnie sprawdzi się jeśli świętujecie we dwoje. Polega ono na tym, że każdy z uczestników komponuje 1-3 autorskie koktajle, miksuje je w trakcie imprezy i dekoruje, a reszta uczestników ocenia je zarówno w kategorii smaku, jak i prezentacji. Jeśli chce włączyć do wyzwania więcej osób, umówcie się, że dostarczycie sobie pod drzwi potrzebne składniki wraz z instrukcją przygotowania i dekoracji, a wieczorem połączycie się na Zoomie. A zanim przystąpicie do komponowania, koniecznie sprawdźcie #cocktailchallenge - truskawkowa wariacja na temat Bellini czy Cosmopolitan w odsłonie Tiffany Blue skutecznie pobudzą kreatywność i odpowiednio Was nastroją.​ PS Polecamy do prezentacji każdego koktajlu dobrać odpowiedni podkład muzyczny ;)

Planszówki!

Planszówki są niezawodnym sposobem na udaną domówkę niezależnie od tego, w jakim gronie spotykacie się danego wieczora. Jeśli jednak znudziły się już Wam tradycyjne wersje popularnych gier, sięgnijcie po "Wyborowa. Tryb domówki". Gra polega na wykonywaniu zadań w 4 różnych trybach: przyspieszonym, zbliżeniowym, wyciszonym i oświeconym. Jednym z wyzwań jest odpowiadanie na pytania dotyczące innych graczy, dlatego przygotujcie sobie wszystkie inside jokes zawczasu - to idealny moment, żeby je wykorzystać. Gracze, zdobywając kolejne punkty, poruszają się po planszy pionkami, a kto pierwszy dotrze do mety otrzymuje Kartę Zwycięstwa i zostaje Królową / Królem Domówki. Brzmi nieźle? A to jeszcze nie koniec! Podczas rozgrywki będzie towarzyszył Wam Wojtek Sokół, ambasador marki i przewodnik po wirtualnym trybie, który razem z marką PROSTO współtworzył grę - wytłumaczy Wam wszystko. Wirtualna plansza jest również podzielona na tryby, które nawiązują do najpopularniejszych teledysków Sokoła. Jedyny wymóg "Wyborowa. Tryb domówki" jest taki, że wszyscy gracze muszą mieć powyżej 18 lat. 

Konkurs wypieków 

I nie obawiajcie się, jeśli nie posiadacie żadnych umiejętności cukierniczych, bo w tym konkursie ich brak bywa ogromnym atutem. Jak to dokładnie działa? Wybieracie przykłady tortów, które chcielibyście odtworzyć (każdy wybiera inny), kupujecie potrzebne składniki i spotykacie się na Zoomie. Następnie próbujecie odtworzyć wybrane przez Was wypieki i pokonać mit "Pinterest" kontra "rzeczywistość". Ciasto nie zawsze się udaje, ale mikrodomówka zawsze. 

Wieczór w Paryżu 

Albo w Rzymie lub w Wiedniu. Bo wieczór w swoim ulubionym mieście możecie zorganizować także na odległość i to na kilka mieszkań (oczywiście zdalnie), jeśli macie taką ochotę. Kupcie lub zamówcie charakterystyczne dla danego regionu przysmaki, poszukajcie ciekawych przepisów, skomponujcie odpowiednią playlistę i repertuar filmowy. Dodatkowo, jednym z największych trendów w obszarze takich "domowych podróży" jest wyświetlanie widoków z okna z różnych części świata przy pomocy rzutnika - zapewniamy, że taki zabieg dodaje niepowtarzalnego klimatu. Gotujcie, bawcie się i cieszcie małą namiastką ukochanego, odległego miejsca we własnym domu. 

Suit up! 

Powiedziałby Barney Stinson. Dla bohatera kultowego serialu każdy wieczór, niezależnie od tego, gdzie go spędzał, był godny wyjątkowo odświętnego stroju. Wyciągnijcie więc z szafy swoją ulubioną party dress, sięgnijcie po połyskujące kolczyki, które raczej średnio pasują do dresu i włączcie ulubioną muzykę, a Wasz nastrój zmieni się o 180 stopni w przeciągu sekundy - no bo kto za tym nie tęskni? ​