Lista nowości HBO Go na październik została już zaprezentowana. Jest niezwykle okazała, choć warto skutecznie oddzielić wartościowe treści od tych mniej interesujących. Każdy robi to oczywiście zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, ale i my postanowiliśmy Wam pomóc. Poniżej znajdziecie pięć nowości, które pojawią się październiku na popularnej platformie, a które w naszej ocenie są godne zainteresowania. Wśród ciekawych filmów znalazło się również miejsce na serial. Zaczynajmy!

Trylogia Kac Vegas (1 października)

Nie, nie jest to w żadnym wypadku kino ambitne, ale czy czasem nie potrzebujemy czegoś, przy czym możemy wyłączyć myślenie i zwyczajnie skupić się na dobrej zabawie? Filmy z cyklu „Kac Vegas” są do tego idealne! Proste, niekiedy przewidywalne, ale jednocześnie ciekawie zrealizowane i zabawne. Nie pokusimy się o stwierdzenie, że trzymają one stały równy poziom, ale tak to z kontynuacjami bywa. Na pewno jednak to kino, które idealnie spełnia swoją rolę – zapewnia odprężenie przed telewizorem.

Deadpool i Deadpool 2 (8 października)

No to jeszcze jedna pozycja dla miłośników kina prostego i przyjemnego. Żaden inny film tak dobrze nie wyśmiewa filmów o superbohaterach, jak właśnie „Deadpool”. Film z Ryanem Reynoldsem z 2016 roku okazał się światowym hitem, który wygenerował setki milionów dolarów. Dwa lata później stworzono kontynuację, która – zdaniem niektórych – jest nawet lepsza od pierwszej części. Warto obejrzeć obie, bo to kawał dobrego komediowego kina akcji.

Sukcesja (sezon 3., 17 października)

Koniec żartów... „Sukcesja” powraca! Jeden z najwyżej ocenianych seriali HBO ostatnich lat w końcu będzie miał swoją premierę. Pierwszy odcinek trzeciej odsłony zadebiutuje na platformie streamingowej 17 października. Sugerując się przeciekami i zapowiedziami pewni możemy być jednego – w nowym sezonie będzie równie ciekawie (a może nawet ciekawiej!), co w dwóch poprzednich. Pozycja obowiązkowa na HBO Go!

Interstellar (24 października)

Superprodukcja Christophera Nolana zarobiła ponad 700 milionów dolarów. Świetnie zrealizowany film Sci-Fi w końcu dostępny będzie również w streamingu. Warto do niego wrócić, jeśli widziało się go w kinie. Jeśli natomiast ktoś nie miał styczności z „Interstellar”, szybko powinien nadrobić zaległości. To Nolan w najwyższej reżyserskiej formie.

Steve Jobs (30 października)

Choć Steve Jobs był bez wątpienia jednym z największych współczesnych wizjonerów, był również człowiekiem z licznymi problemami i kompleksami. Raz lepiej, a raz gorzej jego sylwetkę przybliżył Danny Boyle w filmie biograficznym zatytułowanym „Steve Jobs”. Bez wątpienia jest to jednak dzieło, które warto znać, ponieważ niesie za sobą wiele interesujących treści, a także zachwyca realizacją.