Berries&Co

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco) Maj 29, 2019 o 1:58 PDT

Za marką Berries&Co stoją dwie kobiety: Sandra Okipniak i Sarah Kisielewska-Falkowska. Wyróżnia ich nowatorskie podejście do biżuterii, która ma odpowiadać indywidualnym potrzebom klientek. Stąd idea Berries Compose, która każdej z nas daje możliwość zaprojektowania błyskotek według własnego gustu. W kolekcjach projektantek dominują kamienie szlachetne i subtelne łańcuszki, które mogą być dopełnieniem każdej stylizacji. Wyglądają szczególnie efektownie noszone warstwowo, zgodnie z trendem more is more.

Anna Lewandowska dla 4F. Nowe zdjęcia z trenerką promujące kolekcję Welcome To The Club >>

Moodiphy to nowa marka Anny Lewandowskiej. Poznajcie szczegóły projektu >>

Jedną z największych fanek Berries&Co jest Anna Lewandowska. Na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia w biżuterii Sandry i Sary. Do jej ulubionych projektów należą kolczyki Teardrops, które mają postać złotych obręczy z kamieniami szlachetnymi w kształcie łzy.  

Anna Lewandowska w modnym płaszczu od polskiej marki. Kupicie go teraz za niższą cenę >>

Phlov By Anna Lewandowska - poznaj nowe kosmetyki od słynnej trenerki >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Lip 24, 2019 o 11:13 PDT

Rosa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ROSA Gold Chains (@rosa_chains) Kwi 17, 2019 o 5:53 PDT

W biżuterii Rosa urzeka nas minimalizm w połączeniu z dyskretną elegancją. Założycielka marki, Agnieszka Rosa, dba o wysoką jakość swoich wyrobów oraz zwraca uwagę na detale. Nie znajdziesz dwóch takich samych egzemplarzy jej biżuterii, co czyni markę jedną z bardziej wyjątkowych na rynku.

Często powtarzające się motywy w biżuterii Agnieszki Rosy to perły, muszle, rozety, falowane i karbowane blaszki w kolorze złotym. Wyroby marki Rosa chętnie noszą modelki i gwiazdy, m.in. Agnieszka Więdłocha, Anna Lewandowska, Marta Dyks czy Anna Jagodzińska.

Anna Lewandowska w modnych ubraniach od polskiej marki. Wiemy gdzie kupicie tę kurtkę, bluzę i czapkę na jesień 2019 >>

Anka Krystyniak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anka Krystyniak (@ankakrystyniak) Lip 31, 2019 o 8:09 PDT

Biżuteria Anki Krystyniak przypomina tajemnicze amulety o magicznych właściwościach. Sama projektantka w wywiadzie z ELLE przyznała, że jest zwolenniczką numerologii oraz wierzy w moc kamieni szlachetnych, które stanowią ważny motyw w jej kolekcjach. Naszyjniki z zawieszkami w kształcie lunuli (półksiężyca, którego rogi skierowane są w dół), bogato zdobione, barokowe sygnety i bransolety z monetkami to jej najbardziej rozpoznawalne wyroby.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anka Krystyniak (@ankakrystyniak) Cze 11, 2019 o 9:20 PDT

Fanką oraz przyjaciółką Anki Krystyniak jest Maja Sablewska, która chętnie nosi jej bransoletki i pierścionki po kilka naraz. Są świetnym dopełnieniem jej rockowego stylu przełamanego estetyką boho. Biżuterię projektantki nosi też Zosia Zborowska.

Kopi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KOPI (@kopiszka) Lip 31, 2019 o 6:21 PDT

Projekty Natalii Kopiszki wyróżnia oryginalne wzornictwo, które stało się już powszechnie rozpoznawalne. Na pewno kojarzysz kultowe kolczyki Mini Eye, naszyjnik-twarz albo kolekcję z motywem dłoni.

Natalia tworząc swoją biżuterię inspiruje się sztuką surrealistyczną – twórczością Elsy Schiaparelli, Mattisse’a, rzeźbami Hansa Arpa. Przy produkcji współpracuje z polskimi jubilerami, a rezultaty tej kooperacji można podziwiać w butiku przy Nowogrodzkiej 40 w Warszawie. Tam, na różowych, welurowych pufach projektantka prezentuje swoje kolekcje. Biżuterię Kopi noszą m.in. aktorka Ola Hamkało i wokalistka Bovska.