Znaki zodiaku a zdrada. Kto jest narażony?

Zdradę postrzega się jako błąd młodości lub chroniczny problem, którego pewne osoby po prostu nie są w stanie przezwyciężyć. Jednak skłonność do oszukiwania partnera może przeciągnąć się na późniejsze etapy dorosłego życia. Niektórzy ludzie potrzebują lat, aby nawet rozważyć niewierność. Niestety, im później ktoś dopuści się zdrady, tym bardziej ryzykuje to, co dobrze zna. Bycie lojalnym dla większości jest podstawą wieloletniego partnerstwa. Wychowałyśmy się w przekonaniu, że wierność jest nie tylko cnotą, lecz cechą, którą należy rozwijać. Chyba, że kochankowie uczciwie decydują się na otwarty związek. Co na ten temat mówią znaki zodiaku?

Horoskop tłumaczy motywy, które popychają znaki zodiaku do zdrady.

Baran - zdrada to dla niego ucieczka przed rutyną

Baran to lojalny partner, który sumiennie pracuje nad związkiem. Jeśli jednak po latach relacji utraci dobry kontakt ze swoim partnerem, a ogień w łóżku kompletnie wygaśnie, może być skłonny do złamania dotychczas ustalonych zasad. Rogacz nie lubi stagnacji, o czym świadczy rządzący nim wojowniczy Mars. Kiedy w młodości napotyka nudę, zrywa znajomość, jeszcze zanim przyrzeknie komuś swoją miłość. Z wiekiem jest mu ciężej, bo poza wspomnieniami, łączą go z partnerem inne obowiązki. Baran nie będzie chciał zamknąć biznesu, przejść rozwodu czy przysporzyć przykrości swoim dzieciom. Z tego powodu ucieknie się do zdrady, jeśli druga połówka nie dorówna mu tempa. Nieuczciwość Barana nie wynika z chęci zranienia partnera, lecz z poczucia wewnętrznego konfliktu. Płomienny znak zodiaku po cichu zacznie poszukiwać kogoś o podobnym temperamencie.

Uczciwość Barana kończy się, gdy ten znak zodiaku nie czuje się atrakcyjny w oczach swojego partnera.

Koziorożec - dopuszcza się zdrady, kiedy wyrasta z relacji

Koziorożce są uczciwe i przez długi czas angażują się w związek. Tylko, że ten ziemski znak zodiaku z upływem czasu zmienia się nie do poznania. Jeśli Koziorożec ożenił się młodo, zanim poczynił pierwsze kroki w karierze, w przyszłości praca podzieli go z partnerem. Przed Koziorożcem otworzy się wiele dróg, które zbliżą go do osób o podobnym umyśle. Praktyczny Kozioł najpewniej poczuje, że wyrósł ze swojej pierwszej miłości. Zanim jednak wykona skok w bok, upewni się, że druga połówka też pragnie od życia czegoś więcej. Zdrada raczej nie będzie tajemnicą i prędzej czy później doprowadzi do rozwodu. Ścieżki się rozejdą, jednak dawni kochankowie pozostaną w przyjacielskich relacjach. 

Pragnienia i potrzeby każdego partnera mogą z czasem ewoluować. Grunt, to być otwartym na komunikację, zamiast szukać pocieszenia w objęciach osoby trzeciej. 

Wodnik - zdradzi tylko po to, żeby znowu coś poczuć

Abstrakcyjny Wodnik jest wyjątkowo podatny na kryzys wieku średniego. W tym przejściowym momencie dorosłego życia zmieni swój stosunek wobec zaangażowania. Chociaż nie porzuci wieloletniego związku, zacznie szukać stymulacji w zewnętrznym świecie. Tylko partner, który zawsze zaskakuje Wodnika i wie, jak inspirować jego rozbrykaną duszę, powstrzyma go od skoku w bok. Związek, w jakim nawet codzienna rutyna wydaje się magiczna, uchroni znak powietrza przed poważnym zbłądzeniem. Wodnik to również otwarty kochanek, nie mający problemu z miłosnym czworokątem. Możliwe, że będzie wieść rozwiązłe życie na własnych zasadach, decydując się na otwartą relację. 

Niektóre znaki zodiaku zamiast zdradzać, decydują się na otwarty związek. 

Jak zdradzają znaki zodiaku? >>