Berries&Co.

Sarah Kisielewska-Falkowska i Sandra Sienkiewicz tegoroczne walentynki świętują najpiękniej jak się da, bo tworząc kampanię dedykowaną różnym formom bliskości. Produkty obecne w stałej ofercie Berries&Co. eksponują na silnie oddziałujących na emocje zdjęciach krążących wokół więzi romantycznej, rodzicielskiej i przyjacielskiej. 

Kampania "Blisko" Berries&Co. / Fot. Natalia Czyżak

W obiektywie Natalii Czyżak oprócz emanujących szeroko definiowaną czułością modelek i modeli, oglądamy między innymi bransoletki z kamieniami urodzenia, zawieszki z linii Secrets, naszyjniki i pierścionki z grawerem pochodzące z kolekcji Portrait oraz minimalistyczne kolczyki o ponadczasowych formach w kolorach złota i srebra. Poniżej podrzucamy przegląd naszych ulubionych biżuteryjnych bohaterów sesji:

Undress Code

Undress Code to jeden z ulubionych brandów bieliźnianych stylistek i redaktorek mody, ale także gwiazd i influencerek. W projektach sygnowanych UC chodzą między innymi Anna Lewandowska, Lara Gessler czy Julia Wieniawa. Doceniają je także zagraniczne it-girls z nazwiskami takimi jak Taylor LaShae, Cyrielle Joelle i Negin Mirsalehi. Z okazji walentynek marka przygotowała limitowaną kapsułę ultrauroczych setów do spania.

Możecie kupić je w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i pudrowej. Komplet komponujecie sobie na stronie samodzielnie, więc w grę wchodzi też miks kolorów. Mają świetny skład (mieszanka bawełny i jedwabiu) i wyhaftowane po włosku zaklęcia miłosne. Do założenia na i dziewczyńskie sleepover i na walentynkową randkę z ukochaną osobą. 

BIMBA Y LOLA

Najmodniejsza biżuteria tego sezonu wygląda jak owocowe cukierki w wersji chunky. Jest wykonana z plastiku, metalu, barwnej modeliny albo koralików w odcieniu tutti frutti i nikt nie robi tego lepiej niż od niedawna dostępna w Polsce marka BIMBA Y LOLA. Specjalnie z okazji walentynek w ofercie pojawiły się między innymi przeskalowane sygnety z kryształkami, naszyjniki z przeplatających się ogniw w kształcie serc i kolczyki w klimacie Y2K. 

Jeśli (tak jak my) uważacie się za Bimba Girls, przedwalentynkowo pokochacie nas za coś jeszcze. Zebrałyśmy projekty z poprzednich kolekcji, które teraz możecie upolować z superatrakcyjnymi rabatami. Nie ma za co!