W tym miesiącu będzie sporo akcji - poznamy dalsze losy bohaterek serialu "Sky Rojo", a dokumentalny "Słynne napady" odkryje kulisy słynnych spraw kryminalnych. Polskich widzów z pewnością zainteresuje kontynuacja głośnego "Rojst". Nowy sezon skupi się na historii, która wydarzyła się 10 lat później i nawiąże do powodzi z 1997 roku. Miłośnicy produkcji o miłości też będą zadowoleni. Na lipiec Netflix przygotował takie premiery jak "Virgin River" (3 sezon), bardzo zabawny "Jeszcze nigdy…" (2 sezon), film "Ostatni list od kochanka" oraz program, który już wzbudza spore sensacje czyli "Sexy Beasts". Fani horrorów też będą zadowoleni, ale nic więcej nie ujawnimy. Po prostu sprawdź nasze zestawienie na najlepsze nowości Netflix na lipiec 2021.

Pokolenie 56k (1.07.2021)

Matilda i Daniel, którzy zaprzyjaźnili się w erze modemów 56k, wpadają na siebie po 20 latach. Czy ich przyjaźń może zmienić się w coś więcej?

Książęta (1.07.2021)

"Gdy książę Wilhelm, rozpoczyna naukę w Hillerska, prestiżowej szkole z internatem, wreszcie ma okazję, by lepiej poznać siebie i zdecydować, na czym mu w życiu zależy. Wkrótce Wilhelm zaczyna marzyć o wolności i bezwarunkowej miłości z dala od dworskich zobowiązań. Nieoczekiwanie jednak zostaje następcą tronu i teraz jego dylemat staje się jeszcze trudniejszy, bo zbliża się moment wyboru między miłością a obowiązkami" - tak brzmi oficjalny opis fabuły nowego serialu Netflix.

Widzowie, którzy już zdążyli zobaczyć całą serię (a przecież premiera odbyła się zaledwie wczoraj!) porównują ten serial do słynnej debiutanckiej powieści "Red, White & Royal Blue" autorstwa Casey McQuiston z 2019 roku. Wspomniana książka koncentruje się na związku Alexa Claremonta-Diaza, Pierwszego Syna USA i brytyjskiego księcia Henry'ego.

Ulica Strachu – Trylogia: Część 1994 (2.07.2021)

Co tydzień premiera kolejnej części! Po serii brutalnych zabójstw nastolatka i jej przyjaciele postanawiają zmierzyć się z mroczną siłą, która od wieków gnębi ich miasteczko. Witajcie w Shadyside...

Rojst '97 (7.07.2021)

Fabuła rozpoczyna się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. W mieście pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa część miasta oraz las na Grontach. Woda odsłania przy tym zakopane w lesie ludzkie szczątki oraz ciało nastoletniego chłopca, który uznany zostaje za przypadkową ofiarę powodzi. Te dwa, tylko pozornie niezwiązane ze sobą, wydarzenia odkrywają serię tajemnic w mieście. Gronty to teraz miejsce zbrodni, której rozwiązaniem zajmie się Anna Jass - bezkompromisowa policjantka z Warszawy - oraz miejscowy inspektor Adam Mika. W międzyczasie do miasta wraca Piotr Zarzycki, aby zostać nowym redaktorem naczelnym „Kuriera”. Natomiast Witold Wanycz wydaje się nosić w sobie odpowiedzi na większość zadawanych przez policję pytań. Jego życie jednak pochłaniają wspomnienia, które nie dają mu spokoju. 

Atypowy: Sezon 4 (9.07.2021)

Casey i Sam szykują się do opuszczenia rodzinnego gniazda. Wszyscy członkowie rodziny Gardnerów stają więc przed ważnymi decyzjami rzutującymi na ich dalsze losy.

Czy nastolatek u progu dorosłości ze spektrum autyzmu znajdzie miłość i niezależność? Tego dowiemy się w 4 i niestety ostatnim sezonie serialu "Atypowy".

Virgin River: Sezon 3 (9.07.2021)

Mel i jej najbliżsi z Virgin River wspólnie mierzą się z poważnymi problemami, takimi jak śmierć, pożar, walka o opiekę nad dziećmi i rozpadające się związki.

Słynne napady (14.07.2021)

Coś dla fanów zagadek kryminalnych.

Skradzione miliony. Brakujący luksusowy burbon. Niewiarygodne opowieści o prawdziwych napadach zorganizowanych przez zwykłych ludzi, które prawie uszły im na sucho.

Jeszcze nigdy…: Sezon 2 (15.07.2021)

Za ten zabawny serial odpowiada fantastyczna Mindy Kaling.

Nowa miłość, nowy kolega z klasy i nowe powody do kłótni z mamą. Devi ma aż zbyt wiele okazji do odważnych posunięć i… niezbyt trafnych decyzji. Czy dowiemy się w końcu kogo nastolatka wybierze? Bena? Czy Paxtona?

Sexy Beasts (21.07.2021)

Jeśli obejrzeliście już Love is Blind, czy Too Hot To Handle i interesują was programy o randkowaniu to koniecznie musicie włączyć Sexy Beayst. Single, którzy mają dość powierzchownych relacji, wykorzystują sztukę charakteryzacji, aby wziąć udział w randkach w ciemno z prawdziwego zdarzenia.

Show oparto na licencji programu BBC z 2014 roku.

Sky Rojo: Sezon 2 (23.07.2021)

W drugim sezonie serialu „Sky Rojo” zrealizowanego przez twórców „Domu z papieru” nie brakuje adrenaliny, akcji i szybkich samochodów. "Myśliwi stają się zwierzyną" - możemy przeczytać w opisie trailera.

Pierwszy sezon miał swoją premierę w marcu tego roku. 

Ostatni list od kochanka (23.07.2021)

Film oparto na powieści Jojo Moyes o tym samym tytule.

Dziennikarka Ellie Haworth odkrywa sekretne listy miłosne z roku 1965 i postanawia rozwikłać zagadkę związanego z nimi zakazanego romansu. Krok po kroku poznaje historię miłości Jennifer Stirling, żony bogatego przemysłowca, oraz Anthony’ego O’Hare, reportera finansowego piszącego artykuł o jej mężu. Wkrótce miłość pojawia się też w życiu Ellie, co jest zasługą ujmującego i bezpretensjonalnego archiwisty, który pomaga dziennikarce odnaleźć kolejne listy.

W rolach głównych: Felicity Jones, Shailene Woodley, Joe Alwyn, Callum Turner

Filmy naszej młodości: Sezon 2 (23.07.2021)

Aktorzy, reżyserzy i ludzie z branży dzielą się prawdziwymi smaczkami na temat kinowych hitów, które ukształtowały całe pokolenie.