Pamiętacie srebrne, metaliczne kozaki od Balenciagi? Świat mody dosłownie oszalał na ich punkcie. W ubiegłym roku swoją wersję zaprezentował dom mody La Mania. W kolekcji na jesień-zima 2017/2018 H&M prezentuje własne spojrzenie na metaliczne kozaki, a my jesteśmy pod ich wrażeniem! Nowa kolekcja H&M bogata jest w trendy, które jesienią rządzić będą na ulicach wielkich miast i nie tylko.

Jakie trendy pojawią się w sklepach szwedzkiej sieciówki?

Złota puchówka! Kiedyś założyła ją sama Kendall Jenner, a wszyscy zwrócili oczy na wielokaratowe złoto na jej casualowej kurtce. Firmy odzieżowe w odpowiedzi na ten trend stworzyły własne projekty, a my możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że nie odbiegają od tych od znanych projektantów. Jak już wcześniej wspomnieliśmy kolor srebrny, typowy dla lat 80. pojawi się w kolekcji marki, nie tylko na metalicznych kozakach, ale i brokatowych marynarkach czy błyszczących torebkach. Jesień-zima 2017/2018 minie pod znakiem karmazynowej czerwieni. Ta barwa rozświetli swetry z golfem, sukienki i kozaki za kolano.

Jakie trendy powrócą? 

Niemal 10 lat temu porzuciliśmy grochy na rzecz innych trendów, jednak to właśnie one zaliczą swój spektakularny powrót. Ten wzór pojawi się na koszulach z falbanami, bluzach i swetrach. Powróci również skórzana ramoneska z kożuchem, która rok temu nieśmiało wkraczała na wieszaki salonów odzieżowych na całym świecie. Jakie kurtki będą rządzić trendami jesienią 2017? Przede wszystkim puchówki! Wielkie, mięsiste, czarne, złote i srebrne kurtki puchowe to must have nadchodzącej jesieni. Królować będą też płaszcze w brytyjską kratę. Ten wzór nie da nam o sobie zapomnieć jeszcze długo.

Zobaczcie 10 trendów z najnowszej kolekcji H&M >>