1. BRODKA elektryzuje. Bohaterka okładki na fali premiery swojego najnowszego albumu „Brut” wystąpiła w sesji dla ELLE – sprawdźcie, jak wygląda w obiektywie Bartka Wieczorka i dlaczego w wywiadzie mówi: „Więcej, mocniej, dalej”.  

2. MODA WABI kolorami, cekinami, koturnami. Czy to sprzeciw wobec bylejakości i wyciągniętych dresów? Więcej w trendach i w tekście „Krzyk mody”.

3. GALLIANO fascynuje. Stojąc na czele Diora upadł na dno, by mozolnie znów wspiąć się na wyżyny mody. Czy to projektant „Zdolny do wszystkiego”, jak zatytułowaliśmy jego portret?

4. VINTAGE wraca do łask. Znane domy mody szykują się do otwarcia butików z archiwalnymi kolekcjami.

5. Medycyna sprzyja urodzie. PRZEWODNIK PO NAJLEPSZYCH ZABIEGACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – ich zaletach i efektach.

6. NOWOŚCI KOSMETYCZNE kuszą. Podpowiadamy, jak zadbać o urodę w przededniu lata, którego już nie możemy się doczekać.

7. MOBY nie przynudza. Jedyny wywiad, jakiego muzyk udzielił polskiemu miesięcznikowi, znajdziecie tylko w ELLE. Wbrew temu, co mówi o sobie ten wyjątkowy artysta, wcale nie jest „nudny”.

8. AKTORKI ALARMUJĄ. Komentujemy burzę, jaka przetoczyła się przez social media z powodu listu aktorki Anny Paligi, oskarżającej wykładowców „filmówki” o mobbing i tłumaczymy, czym jest call out?

9. PRZYJEMNOŚĆ należy się każdej kobiecie. Jak ją osiągnąć? Zbadała to w książce pt. „Dochodzę” włoska seksuolożka, a my rozłożyliśmy na czynniki pierwsze w artykule „Od słów do zmysłów”.   

10. PIĘKNE PRZEDMIOTY INSPIRUJĄ. Zwłaszcza, gdy są na wyciągnięcie ręki, jak w domu położonym w starej holenderskiej dzielnicy – warto tam zajrzeć!

Numer dostępny również w wersji z kosmetykiem, ŻELEM-PEELINGIEM TOŁPA.

Lekturę tego numeru umili Wam specjalnie skomponowana ,,Wiosenna playlista ELLE", czyli selekcja naszych ulubionych utworów muzycznych w klimacie ELLE. Do odsłuchu w aplikacji Tidal.