1. PRZENOSIMY SIĘ do zasypanego śniegiem austriackiego Tyrolu, gdzie powstała sesja okładkowa! Góralskie stylizacje w klimacie retro idealnie sprawdzą się nie tylko na szczycie lodowca.
2. PRZEDSTAWIAMY sylwetkę Gabrieli Hearst, amerykańskiej projektantki, która niedawno została ogłoszona nową dyrektor artystyczną legendarnego domu mody Chloé!
3. WYBIERAMY płaszcze, kożuchy, parki i puchówki, które ogrzeją i poprawią nastrój w szaro burą pogodę.
4. ROZMAWIAMY z Arkadiusem, jedynym polskim projektantem, któremu udało się osiągnąć karierę za granicą. Nam opowiada, dlaczego zerwał ze światem mody.  
5. ROZPOCZYNAMY cykl „Do pary”, w którym do rozmowy zapraszamy słynne artystyczne duety. Poeci Greta Bellamacina i Robert Montgomery idą na pierwszy ogień.
6. WYŁANIAMY zwycięzców ubiegłorocznej edycji ELLE STYLE AWARDS! Zobaczcie do kogo powędrowały statuetki w kategoriach: Kobiety dla kobiet, Moda, Fotografia, Kultura, Odpowiedzialna moda ELLE x H&M oraz Odkrycie ELLE.
7. ROZMAWIAMY o emocjach. O tym dlaczego, wręcz ze zdwojoną siłą, wzrasta w nas gniew, złość, niemoc, frustracja lub radość opowiada prof. dr. hab. Krystyna Skarżyńska.
8. TESTUJEMY kostki, ale nie tylko te do mycia rąk! W kostkach znajdziesz już niemal każdy kosmetyk, od szamponu po peeling. Są w końcu zero waste!
9. ZACHĘCAMY do ruchu! To on utrzymuje w ryzach nie tylko zdrowie fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne, a to w trakcie pandemii ucierpiało najbardziej.
10. PROPONUJEMY Lutowe ELLE również w wersji z dodatkiem, nawilżającą maską na czarnej tkaninie Yoskine.