1. Najbardziej stylowe kierunki na wakacje, najmodniejsze akcesoria, zapachy, filmy, książki i sposoby spędzania wolnego czasu – zainspiruj się naszą listą 30 snobizmów lata. Nie pożałujesz!

2. Moda kocha słońce! W tym sezonie zwróć uwagę na sukienki w neonowych kolorach, motywy podwodnej fauny i flory, ażurowe swetry o grubym splocie i lekką biżuterię w rozmiarze XXL. Jak je dobierać i gdzie szukać – przeczytasz w sierpniowym numerze ELLE.

3. Cekinowe sukienki w ciągu dnia, a trampki na eleganckie wieczorne wyjścia? Oczywiście – dziś w modzie wszystkie chwyty są dozwolone, a podział na modę na dzień i wieczór przestał istnieć. Dlaczego? Czytaj w ELLE!

4. Marka Paprocki & Brzozowski właśnie obchodzi 18-lecie. Z tej okazji 18 osób – muz i przyjaciół projektantów – w sierpniowym ELLE zadaje im 18 pytań. O przeszłość, przyszłość, ich relacje i marzenia. I o to, dlaczego pracują tylko razem.

5. Zmieniające się mody od wieków dyktują, jak ma wyglądać niemal każda część naszego ciała. Co lepiej skrywać, a co eksponować? Jak zmieniały się kanony piękna od starożytności i dlaczego? Przeczytaj w sierpniowym ELLE – zobaczysz modę z zupełnie innej perspektywy.

6. Długo czekała na sukces, który nie nadchodził, choć występowała w Opolu i brała udział w telewizyjnych programach dla młodych talentów. Przez lata śpiewała na weselach i w chórkach u Maryli Rodowicz. Dziś Daria Zawiałow jest królową letnich festiwali muzycznych. Jej niezwykłą historię przeczytasz w sierpniowym ELLE.

7. Zdarza się, że chandra dopada nas nawet w najpiękniejszą pogodę w środku wakacji. Hillary Clinton zdradziła, że w trudnych chwilach ratują ją joga i kieliszek wina. A jakie sposoby na odzyskanie dobrego nastroju mają znane Polki? Pytamy m.in. Grażynę Plebanek, Agnieszkę Podsiadlik, Gabę Kulkę, Joannę Czeczott, Barbarę Wrońską.

8. Możesz pojechać na drugi koniec świata, a tak naprawdę nie oddalić się na krok od codzienności. Dziś odpoczniesz od wszystkiego tylko wtedy, gdy wyłączysz smartfona. Tylko jak to zrobić na dzień, dwa, tydzień… W sierpniowym ELLE sprawdzamy sposoby na skuteczny cyfrowy detoks.
Czytaj też wywiad z psychologiem o uzależnieniu od smartfona.

9. Wróć z urlopu pełna energii! Jak? W sierpniowym ELLE przedstawiamy sprawdzone patenty na jet lag, zdrową wakacyjną dietę, efektywny odpoczynek i testujemy najlepsze kosmetyki na słońce. Sprawdź koniecznie!

10. Sierpniowe ELLE możecie mieć rownież w mini formacie za 4,99 zł lub z minibalsamem organicznym marki D'Alchemy - w składzie 99%  wyselekcjonowanych, aktywnych składników pochodzenia naturalnego i organicznego, w 100%  nadaje się dla wegan i wegetarian. Dodatek z sierpniowego ELLE jest dostępny w regularnej ofercie marki D'Alchemy w cenie 59 zł - z sierpniowym ELLE możecie mieć go za jedyne 12,99 zł.