56 stron z kuponami zniżkowymi. Ponad 4200 prezentów i superrabaty do 50%. To już szósta edycja największej akcji rabatowej w Polsce o nazwie "Szaleństwo zakupów".  A to tylko jeden z powodów, dla których warto mieć październikowe ELLE. Poznajcie 10 pozostałych.

1. Tylko u nas: wyjątkowy wywiad Marcina Świderka z królową białej koszuli, amerykańską projektantką Caroliną Herrerą.

2. Jak zarobić na modzie? Inwestuj, wspieraj start-upy, inwestuj w crowdfunding. A przede wszystkim zacznij od poznania rynku. Więcej dowiesz się z tekstu Marty Kowalskiej.

3. Dwurzędowy płaszcz to must have tej jesieni. Podpowiadamy, jak go nosić.

4. Ogłaszamy nominacje do tegorocznych nagród ELLE Style Awards. Mamy też nową kategorię - najbardziej stylowy mężczyzna.

5. Jedna z najbardziej znanych blogerek zaprojektowala wyjątkową kolekcję dla marki Intimissimi. Przeczytajcie wywiad z Chiarą Ferragni.

6. Rok temu Mirosław Haniszewski zapewnił sobie mocne wejście do świata kina rolą w filmie "Jestem mordercą". Teraz zobaczymy go w drugim sezonie serialu "Belfer". O nowych wyzwaniach opowiada Wice Kwiatkowskiej.

7. O nich będzie głośno! Poznajcie aktorów, którzy debiutują na wielkim ekranie w filmach walczących o nagrody na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

8. Jak wygląda związek dwóch silnych kobiet, które na co dzień rządzą ekipą na planie filmowym? Dowiecie się z rozmowy Marty Szarejko z Olgą Chajdas i Kasią Adamik.

9. O szczęsciu, hobby, inspiracjach i planach na przyszłość opowiada gwiazda naszej okładki Magdalena Frąckowiak.

10. Jak zachować dobrą formę i urodę po powrocie z wakacji? Poznaj nasz dekalog biurowej pielęgnacji.

Październikowe ELLE już w kioskach!